Wołodymyr Zełenski w poniedziałek zdecydował się przemówić do przywódców G7. Podczas przemówienia oświadczył, że pragnie aby wojna na Ukrainie zakończyła się jeszcze przed najbliższą zimą. Przeydent Ukrainy poprosił także o wsparcie w postaci systemów przeciwlotniczych i dalszych sankcji wobec Rosji.

Pieskow zabiera głos w sprawie zakończenia wojny. Jego warunki wydają się być absurdalne. O czym mowa?

Przemówienie ukraińskiego prezydenta dotarło do Kremla. Słowa Zełenskiego postanowił skomentowć rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, który powiedział, że Ukraina może zakończyć wojne jeszcze dziś. Są jednak pewne warunki. Dla wielu są one absurdalne. Czego oczekuje Kreml?

Okazuje się, że jedynym warunkiem, jaki miałaby spełnić Ukraina jest… złożenie broni i poddanie się. zdaniem Pieskowa operacja na ziemiach naszych sąsiadów przebiega zgodnie z planem i wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku. Dodał także, że nie określili jeszcze prawdopodobnego terminu zakończenia wojny.

Dmitrij Pieskow. Źródło: youtube.com
Dmitrij Pieskow. Źródło: youtube.com
Dmitrij Pieskow. Źródło: youtube.com

Zerknij: Ten prosty patent nada ogórkom kiszonym wyjątkowy smak. Korzystały z niego nasze babcie

To też może cię zainteresować: Nie wszyscy seniorzy będą zadowoleni z salda konta w lipcu. Wielu może być zaskoczonych wysokością świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieproszeni lokatorzy opanowali balkon. Jak pozbyć się gniazda os i przy tym nie ucierpieć

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan zażyczyła sobie od męża apartament. O co chodzi