Jak przypomina portal "Pomponik", Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w naszym kraju, a jego audycje cieszą się niesłanącą popularnością. Jego wizje nie są zwykle szczególnie optymistyczne. Czy ta samo było i tym razem?

Co na najbliższy czas przewiduje Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się na kanale YouTube swoimi wizjami i przeczuciami dotyczącymi nadchodzącej przyszłości. Po raz kolejny jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, że czekają nas przygotowania do wielkiej wojny, choć jak zapewnił, nie jest jeszcze przesądzone, czy faktycznie ona wybuchnie, czy nie.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Jego zdaniem czeka nas czas ogromnego niepokoju. Poczucie zagrożenia będzie towarzyszyło wielu z nas, zmuszając część osób do wyprzedania swojego majątku. Nie będzie to dotyczyło obszaru całego kraju, ale "pewnych miejsc". Jackowski stwierdził, że poczucie lęku nie będzie miało logicznego uzasadnienia, będąc jedynie wynikiem prowadzonej narracji.

W jednym z ostatnich nagrań na YouTube Krzysztof Jackowski mówił również o powrocie epidemii. Jego zdaniem już niebawem rządzący mogą wrócić do narracji związanej z "zarazą". "Z tym że zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyku upadku. Będzie się to mieszało: i zagrożenie, i zaraza" - powiedział Krzysztof Jackowski.

Warto przypomnieć, że Jackowski nie jest jedynym jasnowidzem, który wieszczy nam pełną niepokoju drugą połowę roku. Także Wojciech Glanc zapowiadał, że schyłek wakacji i ostatnie miesiące roku będą dla nas wyjątkowo trudne. Przyjdzie nam się zmierzyć z ogromnym wzrostem cen. Wiele osób ma mieć problemy ze spłatą kredytów i utrzymaniem.

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Spełniło się wielkie marzenie Marty Manowskiej. Od lat chciała zostać mamą i nareszcie to możliwe. Zajmuje się dziećmi „na zastępstwo”. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Kaczyńska w obiektywie paparazzi. Tak wygląda córka pary prezydenckiej na plaży. Prawniczka złapana z trzecim mężem w prywatnej chwili

O tym się mówi: Jarosław Jakimowicz na wizji nie miał litości dla znanej wokalistki. Gospodarz „W kontrze” skomentował wygląd artystki. Posypała się lawina komentarzy