Jak podaje portal "Jastrząb Post", Georgina Rodriguez wspólnie z Christiano Ronaldo od kilku dni przebywa na Majorce. W rajskich sceneriach partnerka piłkarza zachwyciła płaskim brzuchem. Patrząc na jej zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że Rodriguez rodziła zaledwie dwa miesiące temu.

Georgina Rodriguez chwali się piękną sylwetką

Georgina Rodriguez i Christiano Ronaldo są parą od kilku lat. Nigdy nie ukrywali, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Szybko okazało się, że Georgina nie tylko odnajduje się w relacji z Ronaldo, ale także jego dziećmi: 12-letnim Christiano Juniora i bliźniętami Evą i Mateo. Para doczekała się najpierw narodzin córeczki Alany Martiny.

Przed dwoma miesiącami Ronaldo i Rodriguez z kolei, przywitali na świecie bliźnięta. Niestety synek pary zmarł w dniu narodzin. Rodzina stara się jednak koncentrować na tym, że ich druga córka - Esmeralda, jest cała i dobrze się rozwija.

Obecnie rodzina Christiana Ronaldo przebywa na wakacjach, gdzie odpoczywa po trudnych przeżyciach. Pogoda im dopisuje i sprzyja różnym szaleństwom. Tam świętowali także urodziny Christiano Juniora.

Zamieszczane w mediach społecznościowych zdjęcia są dowodem na to, że rodzina świetnie się ze sobą bawi, spędzając czas na plażach i w wodzie. Dało się zauważyć również to, że zaledwie dwa miesiące po porodzie, Georginie udało się wrócić do idealnej sylwetki. Trudno się nie zachwycić patrząc na jej figurę, nie wspominając już o przepięknych widokach.

A wy, gdzie planujecie spędzić wakacyjny urlop?

To też może cię zainteresować: Synoptycy IMGW nie mają wątpliwości, że pierwszy weekend wakacji 2022 zaskoczy nas ekstremalną pogodą. Trzeba się przygotować na wysokie temperatury

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ten człowiek nie pozostawia Wołodymyra Zełenskiego samego na chwilę. Na jaw wyszły personalia osobistego ochroniarza prezydenta Ukrainy. Kim jest

O tym się mówi: Ostra wymiana zdań pomiędzy ministrem Michałem Wójcikiem i Agnieszką Ścigaj. Polityk Solidarnej Polski nie przebierał w słowach