Jak podaje portal "Super Express", Agnieszka Cegielska jest nie tylko prezenterk i propagatorką życia w zgodzie z naturą, ale także mamą nastoletniego Franka. Syn Cegielskiej odnosi spore sukcesy w kartingu. W kwietniu tego roku wygrał drugą rundę międzynarodowej serii CEE Rotax Max Challenge, odbywającą się w węgierskiej miejscowości Kecskemet. Z okazji zakończenia roku, pogodynka pochwaliła się świadectwem szkolnym swojej pociechy. Jedna z ocen przykuwa uwagę najmocniej.

Agnieszka Cegileska pokazała ocenę syna

Agnieszka Cegielska zdradziła, że jej syn Franek otrzymał ocenę dopuszczającą, którą otrzymał z historii. Pogodynka wcale się nie przejęła niższą oceną swojej pociechy. Zdradziła, że kiedy się o niej dowiedziała, powiedziała synowi, że "kocha to 2 tak samo jak Jego". Dodała również, że szczęśliwi, którzy nie mają poważniejszych problemów niż ocena na świadectwie.

Agnieszka Cegielska zdecydowała się także dać wszystkim rodzicom bardzo cenną radę. Poprosiła rodziców, aby ci bardziej doceniali swoje pociechy, a nie koncentrowali się na ich ocenaniu. Do postu dołączyła zdjęcie z podpisem "zdrowie psychiczne twoich dzieci jest ważniejsze niż oceny".

Okazuje się, że podejście pogodynki nie jest odosobnione i wielu jej fanów je podziela, co widać w komentarzach zamieszczonych pod wpisem. "Lepsze mieć wypracowane i sprawiedliwe 2 niż naciągane 5. Super mama!" - napisała jedna z internautek. Inna dodała, że ona kochałaby swoje dzieci nawet, gdyby miały same oceny dopuszczające z góry na dół.

Jak podoba się wam podejście Agnieszki Cegielskiej? Zgadzacie się z nim?

To też może cię zainteresować: Do Basi Kurdej-Szatan los się znów uśmiechnął. Artystka wystąpi w nowym serialu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rodzinne perturbacje Edyty Górniak. Mówi się, że wokalistka ponownie popadła w konflikt z mamą. Czy to był prawdziwy powód jej nieobecności w Opolu

O tym się mówi: Trwa ostatni weekend czerwca. Czy w niedzielę będzie można zrobić zakupy. Wykaz niedziel handlowych, jakie pozostały do końca roku