Jak podaje portal "Pudelek", Krzysztof Rutkowski wystąpi w jesiennej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Na jaw wyszła gaża, na jaką za swój występ może liczyć detketyw. O jakiej kwocie mowa?

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami"

Już jesienią będziemy mieli okazję zobaczyć kolejną edycję programu "Tańca z gwiazdami". Program od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Najpierw format mogliśmy oglądać na antenie TVN-u, potem przejęła go stacja Polsat. Ruszyły przygotowania do 13. sezonu show.

Krzysztof Rutkowski/YouTube @tvn.pl
Krzysztof Rutkowski/YouTube @tvn.pl
Krzysztof Rutkowski/YouTube @tvn.pl

Lista uczestników tanecznego show nie jest jeszcze znana, ale portal "Pomponik", powołując się na swoje źródło zdradził, że w nowym sezonie na parkiecie zobaczymy Krzysztofa Rutkowskiego - najpopularniejszego detektywa w naszym kraju.

Choć nie wiadomo, kto będzie trenował Krzysztofa Rutkowskiego, to wiadomo, na jakie wynagrodzenie za udział w programie "Taniec z gwiazdami" może liczyć detektyw. "Super Express" twierdzi, że może otrzymać niemałe wynagrodzenie. Jeśli wierzyć doniesieniom portalu, ma ono wynieść 30 tys. zł za odcinek.

Krzysztof Rutkowski/YouTube @MŁMedia
Krzysztof Rutkowski/YouTube @MŁMedia
Krzysztof Rutkowski/YouTube @MŁMedia

To, ile finalnie zarobi Krzsztof Rutkowski zależy głównie od tego, jak długo pozostanie w programie. W rozmowie z "Super Expressem" detektyw zdradził, co zrobi z pieniędzmi, jakie zarobi w tanecznym show. "(...) całą kwotę przeznaczę na rzecz fundacji pomocy wdowom i sierotom po poległych policjantach" - powiedział w rozmowie z tabloidem detektyw.

Jesteście ciekawi, jak Krzysztof Rutkowski poradzi sobie z udziałem w "Tańcu z gwiazdami"? Myślicie, że ma szansę dojść do finału?

To też może cię zainteresować: Sławomir Świerzńyski skomentował wpis jednego z polityków. Z pewnością nie na taką reakcję ze strony internautów liczył lieder Bayer Full

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński "byłby idealnym kandydatem na prezydenta". Jego współpracowicy nie mają, co do tego złudzeń. Czy zdecyduje się na start

O tym się mówi: Kilkuletni chłopiec przykuł uwagę wszystkich w kościele. Nikt nie spodziewał się, że stanie się coś takiego. Nagranie podbija sieć