Jak podaje portal "Super Express", Kasia Tusk bardza dba o to, aby jej ukochane córeczki miały jak największy kontakt z dziadkami. Okazuje się, że starsza z pociech Kasi już zaczyna iść w ślady dziadka. O co dokładnie chodzi?

Córka Kasi Tusk już naśladuje dziadka

Nie jest tajemnicą, że Donald Tusk nie żyje tylo polityką. Chętnie spędza czas z najbliższymi, a nawet znajduje chwilę, żeby oddawać się mniejszym i większym przyjemnościom. Jedną z nich jest jazda na hulajnodze. Byłego premiera na tym urządzeniu mogliśmy zobaczyć nie raz. Swoją co prawda oddał na licytację, ale z pomocą przychodzi sieć miejskich urządzeń.

Okazuje się, że tego hulajnogowego bakcyla połknęła także starsza córka Kasi Tusk. Kilkuletnia dziewczynka już świetnie sobie radzi jadąc na hulajnodze. Zdjecia jej hulajnogowych szaleństw możecie znaleźć tutaj.

Donald Tusk uwielbia spędzać czas z wnukami

Donald Tusk od czasu do czasu dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami swoich wnuków. Mieliśmy między innymi okazję zobaczyć jego zdjęcie z ZOO, gdzie zabrał swoje wnuczęta. Jedno z nich trzymał na rękach, kolejną trójkę ciągnął w specjalnym wózku.

Innym razem, zdjęcie z wnukami było przyczynkie do refleksji o tym, jakdużym zagrożenie jest tocząca się na Ukrainie wojna. Mówił wówczas, że każdy z nas powinien zrobić wszystko, aby nasze dzieci i wnuki nie musiały doświadczać koszmaru wojny.

Donald Tusk wspólnie z żoną Małgorzatą doczekał się dwójki dzieci - syna Michała i córki Kasi. Oboje założyli już własne rodziny i pozwalają swojemu ojcu realizować się w roli dziadka.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Brytyjczycy szykują się na najgorszy scenariusz problemów z Rosją. Dowódca wojsk nie ma żadnych wątpliwości. To nowa era światowych konfliktów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ten tydzień może być kluczowy w działaniach Rosji. Prezydent Zełenski ostrzega resztę państw europejskich przed wrogimi krokami Władimira Putina

O tym się mówi: Ponury finał poszukiwań 17-letniego Szymona z Helu. Odnaleziono go w wodzie. Jakie są wstępne ustalenia śledczych