Jak przypomina portal "Pomponik", Dominika Gwit stanęła na ślubnym kobiercu przed 4 laty. Jednak dopiero teraz zdecydowała się podzielić nagraniem z ostatniej przymiarki swojej sukni ślubnej.

Dominika Gwit ma spore grono fanów

Dominika Gwit zdobyła dużą popularność. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi masa fanów, którzy uwielbiają jej poczucie humoru, dystans do siebie i zaraźliwy optymizm. Ostatnio aktorka podzieliła się nagraniem z ostatniej przymiarki swojej sukni ślubnej. Wszystko z okazji zbliżającej się czwartej rocznicy ślubu.

W dniu ślubu mogliśmy zobaczyć Dominikę Gwit w śnieżnobiałej sukni, która odcięta była pod biustem. Górna część kreacji, podobnie jak rękawy, wykończona była za pomocą koronki z pięknymi kwiatowymi motywami.

Z zamieszczonego w sieci nagrania wynika, że w czasie przymiarki Dominiki Gwit nie opuszczał dobry nastrój. Wyglądała na naprawdę szczęśliwą.

To on skradł serce Dominiki Gwit

Dominika Gwit stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Jej wybrankiem jest Wojciech Danuszewski, który zainteresował się nią na jednym z przedstawień. W wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva!" przyznał, że kiedy zobaczył ją po raz pierwszy pomyślał, że chciałby ją poznać bliżej.

Dominika Gwit o ukochanym mówi w samych pozytywnych słowach, podkreślając, że jest on "mężczyzną jej życia". Dodała, że jedną z cech, za którą go uwielbia jest jego siła i twarde stąpanie po ziemi.

A jak wam podoba się wspomnienie udostępnione przez Dominikę Gwit?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: