Jak podaje portal "Super Express", 16 czerwca na świecie pojawiła się mała Helenka. Dziewczynka jest córką Magdaleny i Lecha Wałęsów. Dumny tata podkreślił, że jego córeczka miała 10 punktów na 10 możliwych a dotychczasowe badania wskazują, że wszystko jest w porządku.

Dobre wieści od Wałęsów

W czwartek 16 czerwca Lech Artur Wałęsa podzielił się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Mąż córki byłego prezydenta z dumą pochwalił się narodzinami córeczki Helenki, która przyszła na świat w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.

W rozmowie z "Faktem", dumny tata zdradził, że jego córeczka ważyła po urodzeniu 3470 g, a na świecie pojawiła się około godziny 5:30. Dobre samopoczucie dopisuje nie tylko małej Helence, ale także jej mamie - Magdalenie Wałęsie. Dumny tata potwierdził również, że gratulacje zdążył już złożyć im równie dumny dziadek.

Magdalena i Lech Artur Wałęsa wychowują już razem synka Karola - chłopiec ma obecnie dwa lata. Wraz z nowonarodzoną Helenką, Lech i Danuta Wałęsa doczekali się łącznie 14. wnucząt. Niestety z nie wszystkich wnuków dziadkowie mogą być dumni.

Jeden z wnuków byłego prezydenta został aresztowany w związku z pobiciem turystów pochodzących ze Szwecji, a także napaść na uczniów szkoły średniej. Dominik, to kolejny wnuk Lecha Wałęsy, który ma poważne porblemy z prawem. W 2016 roku ugodził nożem dziewczynę, a dwa lata później prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Małej Helence i jej rodzicom życzymy wielu radosnych, wspólnie spędzonych chwil.

To też może cię zainteresować: Potężne zamieszanie w „Dzień Dobry TVN”. Anna Kalczyńska z ostrymi komentarzami od widzów. Internauci nie zostawili na gospodarzach show suchej nitki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Julia Wróblewska zaczęła całkowicie nowe życie po wielomiesięcznej terapii. Aktorka „M jak Miłość” zdecydowała pójść zupełnie inną drogą. Co dziś robi

O tym się mówi: Kamila i Andrzej Łapiccy budzili kontrowersje różnicą wieku. Co teraz robi 38-letnia wdowa po 60 lat starszym aktorze