Trzeba przyznać, że musiało to być bolesne zderzenie z rzeczywistością. Pewna TikTokerka, która chciała pochwalić się tym, jak wyglądała podczas własnego – hucznego i spektakularnego – ślubu i wesela naraziła się na ostre komentarze internautów. Dlaczego tak się stało? Powodem była przede wszystkim suknia ślubna, przez którą kobieta została niemal zmieszana z błotem.

Suknia ślubna dla niemal każdej panny młodej jest niezwykle ważna, kto wie, czy nie najważniejsza. Kobieta chce wówczas wyglądać naprawdę wyjątkowo nie tylko dla swojego wybranka, ale również dla zaproszonych gości i marzy o tym, by zostać zapamiętana na zawsze. W tej chwili wybór właściwej kreacji może spędzać sen z powiek, gdyż rynek sukien ślubnych jest tak bogaty i różnorodny.

Pewna Tiktokerka zmierzyła się z falą niemiłych komentarzy na widok swojej sukni ślubnej. Użytkownicy sieci nie zostawili na niej suchej nitki. O co poszło?

Kilka dni temu na TikToku znalazło się nagranie jednej z użytkowniczek o imieniu Helen. Zamiarem kobiety było pochwalenie się tym, jak wygląda jej niesamowita kreacja, jednak reakcja internautów nie była taka, jakiej by się spodziewała. Dlaczego? Okazuje się, że kreacja była tak przepastna, że kobieta ledwo mogła się w niej poruszać.

W samym holu kościoła suknia ledwo się mieściła. Suknia ślubna była niezwykle bogato zdobiona, miała wiele aplikacji i ozdób, a także niesamowicie długi tren. Całość kobieta uzupełniła o stanowczo za duży bukiet ślubny.

Internauci przekonywali w komentarzach, że nawet mając masę pieniędzy nie da się „kupić klasy”, a niektórzy sarkastycznie pisali, że suknia jest „niezwykle skromna”. Nagranie stało się bardzo popularne i obejrzało je już ponad milion użytkowników TikToka.

@helenstokes17x

Loved everything 💍

♬ original sound - Helenstokes17xx👑🥇

Jak informował portal "Życie News": CO DALEJ Z KARIERĄ EDWARDA MISZCZAKA PO ODEJŚCIU Z TVN. UJAWNIONO RZEKOME POWODY ODEJŚCIA DYREKTORA PROGRAMOWEGO ZE STACJI. MAJĄ ZWIĄZEK Z KONKURENCJĄ

Przypomnij sobie: W POLSKICH LASACH TRWA SPECJALNA AKCJA. LEŚNICZY OSTRZEGAJĄ SPACEROWICZÓW, BY NIE ZBIERALI PODEJRZANIE WYGLĄDAJĄCYCH ODPADÓW. TO NA BANK NIE SĄ ŚMIECI

Portal "Życie News" pisał również: SKANDAL W NESWEEKU. ZWOLNIENIE TOMASZA LISA ZE STANOWISKA NACZELNEGO TO DOPIERO POCZĄTEK. PRACOWNICY ZACZYNAJĄ UJAWNIAĆ PRAWDĘ O TYM CO TAM SIĘ DZIEJE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WKRÓTCE RUSZY KOLEJNA EDYCJA „TAŃCA Z GWIAZDAMI”! DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI TRAFIŁO NAZWISKO PIERWSZEGO UCZESTNIKA NOWEJ ODSŁONY PROGRAMU. KTO NIM JEST