Jak podaje portal "Interia", wróżka Monika postanowiła odkryć przed poszczególnymi znakami zodiaku tajemnice losu. Zdradziła, co czeka nas w trakcie najbliższego weekendu. Które znaki zodiaku mogą liczyć na to, że uśmiechnie się do nich szczęście, a które muszą wykazać się szczególną ostrożnością?

Baran

Barany w najbliższym czasie powinny zastanowić się, czy faktycznie chcą spalić za sobą mosty. To, że w tej chwili wydaje im się to najlepszym wyjściem, nie oznacza, że tak jest faktycznie. Kiedyś mogą się one okazać pomocne.

Barany poznają teraz plan nowego wyzwania zawodowego. Jeśli tylko się w niego zaangażują na 100 procent, osiągną sukces i wymierne korzyści. Barany znajdujące się w związkach na odległość powinny zweryfikować, czy są dalej w stanie dłużej tak funkcjonować.

Byk

Jeśli pogoda na to pozwoli, warto wybrać się na łono natury wspólnie z przyjaciółmi. To pozwoli nie tylko naładować baterie na kolejny tydzień, ale i nabrać dystansu do tego, co dzieje się aktualnie w twoim życiu.

Nie warto podejmować decyzji zbyt pochopnie. Daj sobie czas, oczyść umysł. To pozwoli dokonać właściwego wyboru.

Bliźnięta

Bliźnięta w najbliższych dniach powinny wziąć sprawy w swoje ręce. Nie oglądaj się na innych, twój los jest w twoich rękach. Czas, żeby osoby urodzone w tym znaku zodiaku, wreszcie to zrozumiały.

Jeśli między tobą a partnerem doszło w ostatnim czasie do kłótni, dajcie sobie jeszcze czas na ochłonięcie. Czasem lepiej poczekać aż emocje opadną. Łatwiej będzie się dogadać.

Rak

Single spod znaku Raka mogą liczyć na to, że w ich życiu pojawi się ktoś wyjątkowy. Nie bój się pokazać swojej najlepszej strony. Pozwól zadziałać swojemu urokowi - masz to w sobie. W ten weekend uda ci się też zażegnać konflikty i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia.

Aby uniknąć nowych problemów, postaraj się nadrobić wszelkie zaległości w pracy.

Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360
Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360
Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360

Lew

Nie daj sobie odebrać pewności siebie i wiary we własne możliwości. Nie odkładaj decyzji. Masz w sobie siłę, aby osiągnąć wszystko, co tylko chcesz. Swoim podejściem zaimponujesz wszystkim i już niebawem osiągniesz wymarzony sukces.

Nie wdawaj się w kłótnie z partnerem. Błahostka może urosnąć do romiarów, które przysporzą wam obojgu sporo problemów. Spokój was uratuje.

Panna

Warto czasem spojrzeć na wszystko wokół przymróżonymi oczami. Są rzeczy, na które nie masz choćby najmniejszego wpływu. Niewarto sobie nimi zawracać głowy i psuć nimi nerwów.

Nie koncentruj się tylko na pracy. Warto zadbać o relacje z bliskimi. To wyjdzie na dobre wszystkim.

znaki zodiaku, screen Youtube
znaki zodiaku, screen Youtube
znaki zodiaku, screen Youtube

Waga

W piątek Wagi czeka przyjemna niespodzianka. Odwiedzi cię przyjaciel. Czka cię weekend spędzony na świeżym powietrzu. Będziesz mieć okazję odpocząć i poczuć, że zbliża się lato. To pozwoli ci naładować baterie i przypomnieć sobie, czym jest radość życia.

Wspólnie spędzone chwile z partnerem dadzą ci do myślenia. Czy to jest faktycznie osoba, z którą chcesz spędzić resztę życia.

Skorpion

Skorpiony powinny wreszcie znaleźć chwilę dla siebie. Odłóż wszystko na bok i skup się tylko na sobie. Ciesz się chwilą spokoju. Wolny weekend to coś, czego potrzebujesz.

Strzelec

Jeśli chcesz, żeby w pracy cię dostrzeżono, staraj się lepiej przygotować do wypełniania obowiązków. Jeśli trochę się przyłożysz, uda ci się zamknąć ważny projekt. Pamiętaj jednak i o swoich bliskich. Musisz znaleźć tak potrzebny w życiu balans.

Koziorożec

Twój związek czekają trudne chwile. Jeśli zależy ci na partnerze z pewnością będziesz wiedzieć, jak wyjść z nich obronną ręką. Zadbać o zdrowie. Mogą cię dopaść sezonowe infekcje, choć nie będą groźne, mogą okazać się dość uciążliwe.

Wodnik

Pozwól sobie pomóc, tym bardziej jeśli ktoś chce ci okazać wsparcie. To początek dobrej passy w twoim życiu, choć nie obędzie się od wydarzeń, które wywołają w tobie rozgoryczenie. Postaraj się nie dać ponieść złym emocjom.

Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360
Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360
Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360

Ryby

Choć w pracy może dojść do niespodziewanej restrukturyzacji, ty nie masz powodu do obaw. Jeśli ktoś poprosi cię o pożyczkę, warto to rozważyć, bo może ci się to po prostu opłacić. Unikaj jedna zakupów rzeczy, mocno zachwalanych przez sprzedawcę - możesz się naciąć.

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: