Для того, щоб потрапити, наприклад, достатньо атестата середньої школи чи української зрілості, – інформує “Dziennik Gazeta Prawna”.

«Серед новинок у пропозиції польських університетів є навчання українською мовою, серед іншого на таких факультетах, які мають допомогти відбудувати країну, зруйновану війною. Наприклад? З 2022/2023 навчального року Краківський технологічний університет планує запустити безкоштовне навчання в напрямку інженерії, будівництві та транспорті» - читаємо.

На думку щоденника, пропозицію для українських кандидатів підготували й недержавні університети. «Collegium Civitas пропонує курси – тобто менеджмент та міжнародні відносини з щорічною програмою – передує курс польської мови», – передає газета.

«Навчання буде платним, але під час нього ви зможете скористатися численними перевагами, такими як стипендії, надбавки тощо». – пояснює журнал.

Керівник відділу набору та кар’єри студентів Жешувського університету Кароліна Немєць, яку цитує «DGP», запевняє, що «іноземні кандидати повинні відповідати кваліфікаційним критеріям для певного напряму навчання, як і громадяни Польщі».