W ostatnich miesiącach Oliwia Bieniuk stała się jedna z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Najstarsza córka Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka szybko stała się rozpoznawalna za sprawą udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, w którym zajęła trzecie miejsce, ucząc się trudnej sztuki dzięki Michałowi Bartkiewiczowi.

Młoda kobieta nie ukrywa, że chce pójść drogą ukochanej zmarłej mamy i zostać aktorką. Dziś przygotowuje się intensywnie do egzaminów do szkoły aktorskiej, które już za chwilę! Wyjawiła niedawno, że jeśli nie uda się jej dostać do PWST to wówczas ma plan B i wybierze inny kierunek studiów, ale liczy na to, że podążanie za marzeniami to jej cel.

Oliwia Bieniuk w odważnej stylizacji na sobotnią imprezę. 19-latka postanowiła zaszaleć. Udzieliła się jej gorączka sobotniej nocy?

Oliwia Bieniuk cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów i samych internautów. Wiele osób śledzi poczynania dziewczyny na Instagramie, a ona sama staje się coraz odważniejsza.

Właśnie na jej profil w mediach społecznościowych trafiło najnowsze zdjęcie, na którym prezentuje stylizację na sobotnią imprezę. Do tej pory mogliśmy już oglądać bardzo śmiałe kadry Bieniuk – dziewczyna pozowała już topless, a także w mocno zmysłowej bieliźnie.

Oliwia na Instagramie pokazała krótkie wideo, w którym demonstruje, w jakim stroju wybiera się na imprezę. Wybrała neonową kurtkę, a do tego modne skórzane spodnie i bardzo skąpą, odkrywającą wiele bluzkę. Stylizacja jest mocno odważna!

Instagram

Jak informował portal "Życie News": SZCZERE WYZNANIE KASI CICHOPEK. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O TYM, JAK WYGLĄDA JEJ ŻYCIE PO ROZSTANIU Z MĘŻEM. JEJ SŁOWA DLA WIELU OSÓB MOGĄ BYĆ ZASKOCZENIEM

Przypomnij sobie: JUSTYNA STECZKOWSKA WKRÓTCE MOŻE ZOSTAĆ TEŚCIOWĄ. POWIEDZIAŁA KILKA ZASKAKUJĄCYCH SŁÓW O PRZYSZŁEJ SYNOWEJ. CZEGO MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ DZIEWCZYNA SYNA

Portal "Życie News" pisał również: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELU SENIORÓW ZASTANAWIA SIĘ NAD TYM, CZY ISTNIEJĄ SZANSE NA STAŁE WYPŁATY CZTERNASTEJ EMERYTURY. W TEJ SPRAWIE WYPOWIEDZIAŁA SIĘ MINISTER FINANSÓW