Jak przypomina portal "Pomponik", Kasia Tusk prowadzi blog, który cieszy się w sieci sporym zainteresowaniem. Córka byłego premiera nie tylko pokazuje na swoim profilu ciuchy własnej marki i udziela porad dotyczących stylu życia, ale od czasu do czasu dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia.

Kasia Tusk nie miała łatwo

Kasia Tusk wystartowała ze swoim blogiem Make Life Easier, który szybko doczekał się kolejnych naśladowców. Od zawsze musiała mierzyć się z zarzutami, że popularność udało jej się zobyć dzięki znanemu nazwisku. Córka byłego premiera jednak się nie poddawała i dziś może pochwalić się sukcesami zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

Tematyka bloga prowadzonego przez Kasię Tusk i Zofię Cudny, poruszała się w nurcie szeroko pojętego lifestyle'u. Nie brakowało nowinek dotyczących mody, urody i podróży. Obecnie Make Life Easier funkcjonuje nie tylko blog, ale także marka odzieżowa, którą Kasia chętnie prezentuje w mediach społecznościowych.

Niezbyt często w social mediach Kasia Tusk pokazuje rodzinę. Jeśli już publikuje zdjęcia swoich córek, zawsze dba o to, aby ich twarze pozostają niewidoczne. Równie rzadko Kasia Tusk pokazuje się wspólnie z mężem. Ostatnio na jej fanów czekała nielada gratka, bo córka byłego premiera zamieściła zdjęcie z ukochanym mężem.

Widząc ten kadr nie sposób nie przypomnieć sobie romantycznych scen z filmu "Nothing Hill", gdzie w roli zakochanych wystąpili Julia Roberts i Hugh Grant. Fani nie kryją zachwytu.

A jak wam podoba się romantyczna fotografia Kasi Tusk z mężem?

To też może cię zainteresować: Fani Ryszarda Rynkowskiego nie kryją obaw o zdrowie swojego idola. Piosenkarz czeka na operację

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe życie Macieja Orłosia. Dziennikarz znów jest zakochany. Nowa partnerka ma namawiać go na dziecko. Czy ponownie zostanie tatą

O tym się mówi: Sanatorium Miłości 4: Uczestnicy zdradzają, jak wyglądają relacje po programie. Andrzej uchylił rąbka tajemnicy, które związki przetrwały próbę czasu