Jennifer Aniston i Brad Pitt rozwiedli się wiele lat temu. W ostatnim czasie wiele mówi się o tym, że znów mogą być razem. Czy tak jest faktycznie?

Stara miłość nie rdzewieje?

Brad Pitt ma na swoim koncie wiele związków. Jedną z jego wybranek była gwiazda serialu "Przyjaciele" - Jennifer Aniston. Początek znajomości pary sięga 1998 roku, to właśnie wtedy poznali się w czasie randki w ciemno. W 2000 roku postanowili wziąć ślub. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem zaledwie pięć lat później.

W kolejnych latach byli małżonkowie angażowali się w relacje z innymi, które prędzej czy później kończyły się fiaskiem. W ostatnim czasie dość często można zobaczyć Jennifer Aniston i Brada Pitta razem. Ponoć aktor nie raz miał się bywać w posiadłości swojej byłej żony. Został przyłapany przez fotografów na urodzinach Aniston. Byli widziani również w Paryżu.

Jennifer Aniston i Brad Pitt. Źródło: youtube.com
Jennifer Aniston i Brad Pitt. Źródło: youtube.com
Jennifer Aniston i Brad Pitt. Źródło: youtube.com

Magazyn "New Idea" przekonywał, że Brad Pitt robi wszystko, żeby odzyskać swoją byłą partnerkę. Czy tak jest faktycznie?

Czy Brad Pitt i Jeniffer Aniston znów będą razem?

Nieco inne informacje przekazuje magazyn "ET". Powołując się na źródło z bliskiego otoczenia Brada Pitta i Jennifer Aniston, przekonuje, że są oni tylko przyjaciółmi. Znajomy pary zapewnia, że choć darzą się sympatią i szacunkiem, nie planują się wiązać.

Doniesienia te odebrały nadzieję wielu osobom, które miały nadzieję, że para znów się zejdzie. Inni wciąż wierzą, że przyjaźń może być wstępem do związku.

Jennifer Aniston i Brad Pitt/YouTube @Inside Edition
Jennifer Aniston i Brad Pitt/YouTube @Inside Edition
Jennifer Aniston i Brad Pitt/YouTube @Inside Edition

Jak myślicie, Jennifer Aniston i Brada Pitta łączy faktycznie tylko przyjaźń, czy może to jednak coś więcej?

To też może cię zainteresować: Żona Zenka przeszła prawdziwą metamorfozę. Danuta Martyniuk zdradziła sekret jak w ciągu paru miesięcy udało jej się schudnąć aż piętnaście kilogramów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia na temat przyszłości Tomasza Stockingera. Fani "Klanu" nie będą zadowoleni. O czym mowa

O tym się mówi: Od przyszłego miesiąca wchodzą ważne zmiany w przepisach dotyczących ZUS. Nieuwaga może doprowadzić do utraty świadczenia emerytalnego czy rentowego