Nie da się ukryć, że finałowy odcinek „Mask Singer” wzbudził wielkie emocje nie tylko wśród jury, publiczności w studio, ale przede wszystkim wśród widzów. Na finał czekali wszyscy fani programu! Wśród postaci, które trafiły do ostatniego odcinka show i mogły zawalczyć o wygraną znalazł się Bocian, Deszcz i Kogut.

Mask Singer jest bardzo nietypowym programem rozrywkowym, pełnym niesamowitych kostiumów i największych przebojów muzyki rozrywkowej, jednak różni go jedna zasadnicza sprawa – nie wiemy, kto finalnie kryje się pod maską postaci stojącej na scenie. Choć w programie występują największe gwiazdy to ich tożsamość pozostaje tajna.

Muzyczne występy oprócz publiczności w studiu i widzów przed telewizorami ogląda czterech detektywów, których zadaniem jest rozszyfrowanie, kto ukrywa się za maską. W tej grupie znaleźli się Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński.

Kto wygrał pierwszą edycję Mask Singer? Finał niecodziennego programu rozrywkowego za nami!

Śledczy prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania tożsamości występujących, zadają postaciom pytania i typują, kto kryje się pod maskami. Publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ, a postać z najmniejszą liczbą głosów odpada. W finale programu znaleźli się Deszcz, Bocian i Kogut.

Kogut przyznał, że uwielbia renowację mebli, kiedyś pracował w radiu i jest uczulony na koty. Jego brawurowe wykonanie znanego „Y.M.C.A” porwało publiczność, jednak finalnie to on zdjął maskę jako pierwszy. Detektywi zdecydowanie nie trafili z typami, gdyż okazało się, że Kogutem jest Krzysztof Skórzyński!

Kto został zwycięzcą pierwszej edycji Mask Singer? Okazało się, że wygrał Deszcz w przebraniu którego przez kilka tygodni śpiewała dla widzów programu Natasza Urbańska! Bocianem była za to Anna Karwan.

Jak informował portal "Życie News": WYSZŁO NA JAW, ILE NAPRAWDĘ ZARABIA BEATA KOZIDRAK. WOKALISTKA PRZEKONUJE, ŻE 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE. TABLOID PRZEKONUJE, ŻE TO WYŻSZA KWOTA

Przypomnij sobie: WIELE OSÓB NIE MOŻE UWIERZYĆ W TO, JAK WYGLĄDAŁA KIEDYŚ ELIZA Z „HOTELU PARADISE”! UCZESTNICZKA SHOW POSTANOWIŁA POKAZAĆ ZDJĘCIE MAJĄCE SIEDEM LAT

Portal "Życie News" pisał również: JULIA WRÓBLEWSKA POSTANOWIŁA PODZIELIĆ SIĘ BARDZO ODWAŻNYM WYZNANIEM. MŁODA GWIAZDA MA ZA SOBĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE CHWILE. TERAZ JEST JUŻ DUŻO LEPIEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: HARRY I MEGHAN MARKLE PRZYLECĄ NA WIELKI JUBILEUSZ KRÓLOWEJ ELŻBIETY II. ICH PRZYJAZD BĘDZIE WYGLĄDAŁ INACZEJ. NIE MOGĄ LICZYĆ NA SPECJALNE HONORY