Jak podaje portal "Jastrząb Post", Jarosław Bieniuk zdecydował się pokazać niepublikowane dotąd zdjęcie, wyjęte z domowego archiwum. Fani Anny Przybylskiej nie kryją poruszenia, wspominając aktorkę.

Anna Przybylska znów pojawi się na ekranach

Już jesienią tego roku do kin trafi film poświęcony życiu Anny Przybylskiej. Będziemy mieli okazję zobaczyć materiały, które dotąd nie były nigdzie publikowane. Fani aktorki będą mieli szansę poznać aktorkę ze strony, z jakiej do tej pory nie mieli okazji: jako córkę, siostrę, partnerkę oraz przyjaciółką.

Na początku producenci planowali przygotować film fabularny, jednak rodzina zmarłej aktorki nie chciała wprowadzać zamieszanie w życie dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Rodzina aktorki uznała, że znacznie lepszym sposobem uczczenia jej pamięci będzie nakręcenie filmu dokumentalnego. Prace nad nim trwają.

Anna Przybylska/Youtube @Kino Świat PL
Anna Przybylska/Youtube @Kino Świat PL
Anna Przybylska/Youtube @Kino Świat PL

Poruszające zdjęcie

Rodzina Ani Przybylskiej w związku z pracami nad filmem dokumentalnym, zbierają pamiątki po przedwcześnie zmarłej aktorce. Przy okazji Jarosław Bieniuk znalazł zdjęcie, którym postanowił podzielić się w mediach społecznościowych. Widać na nim piłkarza i trójkę jego pociech. "Znalezione "na strychu" Moje" - napisał Bieniuk.

Fani w komentarzach podkreślali, że chłopcy bardzo przypominają swoją mamę. Inni dodawali, że to, co najbardziej rzuca się w oczy na zdjęciu, to nieobecność na nim Anny Przybylskiej.

Was też poruszyło zdjęcie rodziny Ani Przybylskiej? Czekacie na film poświęcony jej pamięci?

To też może cię zainteresować: Julia Wróblewska postanowiła podzielić się bardzo odważnym wyznaniem. Młoda gwiazda ma za sobą naprawdę poruszające chwile. Teraz jest już dużo lepiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Harry i Meghan Markle przylecą na wielki jubileusz królowej Elżbiety II. Ich przyjazd będzie wyglądał inaczej. Nie mogą liczyć na specjalne honory

O tym się mówi: Wiele osób nie może uwierzyć w to, jak wyglądała kiedyś Eliza z „Hotelu Paradise”! Uczestniczka show postanowiła pokazać zdjęcie mające siedem lat