Zaczynają aktualizować garderobę i nie zapominają o wyglądzie. Przede wszystkim biegną do fryzjera. Proponujemy zapoznanie się z najbardziej stylowymi wiosennymi fryzurami i stylizacjami, które zachwycą Cię każdego dnia.

Kare to fryzura ponadczasowa, która od dawna jest liderem. W tym roku ważna jest wydłużona fryzura z efektem lśniących lub niestarannie ułożonych włosów. Taki kwadrat ma swoje zalety, na przykład fryzura będzie wyglądać oszałamiająco nawet przy minimalnej pielęgnacji. Efekt ten uzyskuje się techniką strzyżenia - wyraźne, graficzne linie i brak rozdwojonych końcówek. Możesz dodać koloryzację z modną kolorystyką.

screen YT
screen YT
screen YT

Długie włosy w tym sezonie najlepiej łączyć z dobrze zaznaczonym cięciem pod odpowiednim kątem. Ta fryzura będzie wyglądać świetnie zarówno na idealnie prostych, jak i falowanych włosach. Możesz uzupełnić romantyczny wygląd stylową ombre kolorystyką. Dla młodych dziewcząt proponuje się wypróbowanie dwukolorowej koloryzacji lub pasm w ekstremalnych odcieniach, ponieważ na długich włosach wyglądają spektakularnie. Ponadto długie włosy można łatwo ułożyć w dowolną fryzurę, niezależnie od zbliżającego się wydarzenia: obszerny lub romantyczny kok, kucyk, klasyczny kucyk, warkocze itd.

Plecionki na długich włosach również będzie modne tej wiosny. Warto zauważyć, że wiele eleganckich fryzur można wykonać własnymi rękami. Szczególnie skutecznie plecienie łączy się z wysokimi fryzurami, kokami i grzywką. Możesz uzupełnić te fryzury piękną biżuterią. Na przykład możesz rozjaśnić obraz, używając kwiatów we włosach, różnych wstążek lub spinek do włosów. Starannie ułożone długie włosy zwrócą na Ciebie uwagę w każdym przypadku.

Uroczyste obrazy nie są kompletne bez wysokich fryzur. Są jednak dość złożone, więc nie zawsze można je uformować samodzielnie. Profesjonalna stylistka pomoże Ci stworzyć idealną dla Ciebie stylizację.

screen YT
screen YT
screen YT

Pixie to ultra-krótka fryzura, która doda pikanterii obrazowi. Cechami strzyżenia są stopniowanie i charakterystyczne różnice w długości włosów. Ta fryzura to odważna decyzja. Mimo to fryzura od dawna jest klasykiem i nie wychodzi z mody od lat 50., kiedy po raz pierwszy pojawiła się na ekranach. To wszechstronna fryzura, która pasuje do prawie wszystkich kobiet. Pixie będzie idealnym uzupełnieniem romantycznego kobiecego looku i odważnego stylu w skórzanej kurtce.

Jednocześnie pixie pozwala eksperymentować z włosami i tworzyć różnorodne fryzury. Na przykład pixie wygląda świetnie, gdy włosy są ułożone w delikatne loki lub sterczące kosmyki. Tę fryzurę można ozdobić wstążką lub chustą, aby dopełnić stylowy wygląd.