Wiele fryzur z ubiegłego roku stało się liderami popularności w 2022 roku. Jedną z nich stała się fryzura Mixi, która jest coraz częściej spotykana wśród celebrytek i zwykłych kobiet.

Fryzura Mixi to połączenie dwóch modnych fryzur: pixie i cefal. Ma krótkie włosy, które oprawiają twarz i zapewniają długie włosy z tyłu. Fryzura wygląda odważnie i świeżo. Warto zauważyć, że fryzura jest uniwersalna i pasuje do każdego rodzaju włosów i kształtu twarzy, jednocześnie nadając włosom objętość.

To strzyżenie można układać na wiele sposobów. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym z nich.

Mixi najczęściej wykonuje się z grzywką, co sprawia, że ​​obraz jest bardziej dokładny i kobiecy. Taka fryzura nie wymaga specjalnej stylizacji. Jednocześnie każda warstwa rośnie dość niezauważalnie, dzięki czemu nie musisz zbyt często chodzić do salonu.
Kare nie jest już w modzie: nazwano piękną modną fryzurę 2022 dla najbardziej stylowych i odważnych kobiet

screen YT
screen YT
screen YT

Mixi nadaje się nawet do włosów kręconych. W przypadku dziewcząt o prostych włosach zaleca się wykonanie biowave, jeśli nie boją się eksperymentów.

Krótka fryzura będzie najłatwiejszą opcją do stylizacji. Fryzura odsłoni twarz i podkreśli wyrazistość kości policzkowych. W zależności od kształtu twarzy możesz eksperymentować z kształtem fryzury, dodając objętości włosom.

Wydłużona mieszanka oznacza długie włosy z tyłu i krótkie włosy na czubku głowy. Jednak taka fryzura wymaga już stylizacji.

Akcenty kolorystyczne na włosach urozmaicą obraz, dodając do niego jasne kolory. Możesz wybrać kilka pasm lub całkowicie ufarbować włosy na kolor.

Mieszanie jest całkiem proste. Aby to zrobić, wystarczy modelować włosy suszarką i produktami do stylizacji. W tym celu spryskaj czyste, wilgotne włosy i za pomocą szczotkowania dodaj im objętości. Aby stworzyć nieostrożną fryzurę, możesz stylizować włosy pianką, ubijając włosy rękami. Na koniec włosy suszy się suszarką do włosów i utrwala lakierem.