Poczęli identyczne trojaczki naturalnie, bez żadnych leków na niepłodność, przewyższyli szanse 200 milionów do jednego i urodzili swoje córki, Georgie, Bell i Olivię. Para mieszkała w Kvmbrane w Południowej Walii i wydała na świat córkę w maju zeszłego roku. Powiedzieli, że trudno jest opiekować się trzema dziewczynami na raz; jednak czystą błogością jest obserwowanie ich wzrostu.

Ten moment był szczególny dla Sian, a przeciwko Aaronowi zawsze będą dwie inne osoby obok każdej siostry.
Jak myślisz, w jaki sposób określają, która to Georgia, Bell czy Olivia? Zadanie było trudne, ale byli zdeterminowani i kreatywni. Malowali paznokcie na stopach swoich córek, co pomaga im rozpoznać, kto jest kim.

Para dowiedziała się o sytuacji, gdy poszli na piętnastotygodniowe badanie. Lekarz złapał nie jedno, ale dwa uderzenia serca, a potem usłyszał trzecie. Para była zszokowana tą wiadomością, byli szczęśliwi z jednego dziecka, ale posiadanie trójki w tym samym czasie było dla nich po prostu niesamowite.

W 32. tygodniu ciąży Xian została zabrana do szpitala na cesarskie cięcie, a zaraz po porodzie dziewczynki zostały przewiezione na oddział intensywnej terapii, ponieważ ważyły ​​tylko 2 funty 14 uncji i 3 funty 2 uncje.

screen YT
screen YT
screen YT

Mama mówi, że ona i Aaron bardzo dbają o swoje córki, ale pomaga też fakt, że jej mama mieszka obok. Wygląd tych małych dziewczynek był jak promień słońca w nocy. Sayan przeżywała bardzo trudny okres po stracie ojca, dziadków i to wszystko w ciągu roku. Jeśli podobał Ci się ten post, udostępnij go znajomym i rodzinie.