Xenia pochodzi z Mołdawii, z dość biednej rodziny. Ojciec opuścił matkę, gdy Xenia miała zaledwie dwa lata. Matka dziewczynki wyjechała do pracy w Grecji, a dziewczynkę wychowywała babcia.

screen YT
screen YT
screen YT

Dziewczyna była zdeterminowana. Po dobrym ukończeniu szkoły wstąpiła do instytutu i intensywnie uczyła się języków obcych. Wkrótce Xenia miała okazję wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Tam pracowała w sklepie odzieżowym.

screen YT
screen YT
screen YT

Dziewczyna lubiła publikować swoje zdjęcia w sieciach społecznościowych. Tam widział ją kiedyś agent sklepu ze strojami kąpielowymi. Był pod wrażeniem piękna Xenii i zaprosił ją do udziału w konkursie fotograficznym.

screen YT
screen YT
screen YT

Dziewczyna została zwyciężczynią konkursu i to całkowicie zmieniło jej życie. W wieku 18 lat kręciła już filmy dla Playboya, Vogue i innych znanych magazynów.

screen YT
screen YT
screen YT

Ale w 2016 wszystkich uderzyła wiadomość, że 26-letnia Ksenia poślubia 62-letniego miliardera Osamu. Na uroczystość weselną wydano milion dolarów. Imprezę zorganizowała sama szczęśliwa panna młoda.

Para nadal żyje długo i szczęśliwie. W 2018 roku urodziła się ich córka. W tym samym czasie Xenia nie przestała pracować i nadal filmuje dla publikacji modowych.