Jak przypomina portal "Pomponik", Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali swoich fanów o tym, że po 17 wspólnie spędzonych latach, podjęli decyzję o rozstaniu. Swojego zaskoczenia tym faktem nie kryli wielbiciele pary, a także Ilona Łepkowska, czy Agata Rubik. Jak para radzi sobie z rozstaniem?

Pierwsze dni oddzielnie

Oświadczenie o rozstaniu Kasia Cichopek opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, wskazując, że ani ona, ani jej mąż, nie zamierzają się do niego odnosić. Aktorka i gospodyni "Pytania na śniadanie" wyłączyła możliwość komentowania postów. Zdecydowała się też na jakiś czas ograniczyć swoją aktywność w social mediach.

Marcin Hakiel pozostaje aktywny i zdążył się ze swoimi fanami podzielić się tym, jak spędza czas z synem, a potem z córką. Z Helenką, Marcin Hakiel wybrał się do lasu, gdzie dziewczynka miała okazję przejechać się konno. Potem pochwalił się, jak jego pociecha pisze.

Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel
Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel
Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel

Co ciekawe, ani Kasia Cichopek, ani Marcin Hakiel nie zdecydowali się na usunięcie ze swoich profili wspólnych zdjęć. Z opublikownego przez nich komunikatu jasno wynika, że rozstają się w zgodzie i nie zamierzają w mediach prać rodzinnych brudów.

To był dla wielu szok

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela było dla wszystkich ogromnym szokiem. Przez wiele lat uchodzili za wyjątkowo zgrany duet. Poznali się w 2005 roku na planie programu "Taniec z gwiazdami", w którym wspólnie tańczyli. Program skończyli jako para także w życiu prywatnym.

Ślub pary odbył się 20 września 2008 roku w Zakopanem. Rok później małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Adama. W 2013 roku na świecie pojawiła się ich córka Helena.

Spodziewaliście się, że wyjątkowa historia miłości Kasi Cichopek i Marcina Hakiela skończy się rozstaniem?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: