Jak podaje portal "Pomponik", Rafał Mroczek może się pochwalić całkiem pokaźnym gronem wielbicielek. Okazuje się, że do ich grona zalicza się również popularna stand-uperka Magda Kubicka, która oświadczyła się zdalnie aktorowi. Jak gwiazda "M jak miłość" na to zareagował?

Rafał Mroczek i niecodzienne oświadczyny

Rafał Mroczek raczej nie spodziewał się, że doczeka się oświadczyn, które będzie mógł zobaczyć na YouTube. Znana stand-uperka zdecydowała się wyznać swoje uczucie do Mroczka w trakcie jednego ze swoich występów.

Ostatnio na Instagramowym profilu Magdy Kubickiej pojawił się wiele mówiący wpis: "Dla Rafała Mroczka wszystko". Była to odpowiedź na pytanie, czy jeśli jej ulubiony aktor poprosiłby ją o rękę, zgodziłaby się?

Wobec tak odważnej deklaracji obojętny nie mógł pozostać Rafał Mroczek. W mediach społecznościowych zamieścił screen z wyznaniem Kubickiej, dopisując do niego słowa "I ja o tym się dowiaduję ostatni?" i dołączając emotkę buziaka.

Warto wspomnieć, że zarówno Rafał Mroczek, jak i Magda Kubicka są obecnie w stałych związkach. Nie wiadomo, jak ich drugie połówki zareagowały na te ślubne deklaracje, choć można przypuszczać, że podobnie jak sami zainteresowani, potraktowali to jak świetny żart.

Wpis Rafała Mroczka/Instagram @rafalmroczek
Wpis Rafała Mroczka/Instagram @rafalmroczek
Wpis Rafała Mroczka/Instagram @rafalmroczek

Kim jest Magda Kubicka?

Magda Kubicka była jedną z założycielek studenckiego kabaretu Nomen Omen (założony został w 2014 roku). Choć początkowo w składzie były zarówno kobiety, jak i mężczyźni z czasem stał się wyłącznie żeńskim duetem.

W 2016 roku zdecydowała się spróbować swoich sił w stand-upie. Szlifowała swój talent, słuchała rad bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek, co przyniosło jej pierwsze sukcesy. W 2018 roku była finalistką konkursów PaKa w Krakowie i Fama we Wrocławiu.

Należycie do grona fanów Magdy Kubickiej, czy może Rafała Mroczka?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: