Jak przypomina portal "O2", Radosław Majdan wydaje się być bardzo szczęśliwy ze swoją obecną żoną Małgorzata Rozenek-Majdan. Wcześniej był żonaty dwukrotnie, najpierw ze Sylwią Majdan, a potem z Dorotą Rabczewską. Jak dziś wygląda pierwsza wybranka Radka Majdana?

To ona zdobyła serce Majdana

Radosław Majdan poślublił Sylwię Koperkiewicz 20 czerwca 1998 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, rozpadając się po zaledwie dwóch latach od wielkiego dnia. Była żona piłkarza zdecydowała się zachować jego nazwisko. Jak wyjaśniła w jednym z wywiadów, zdecydowała się na to, bo pod tym nazwiskiem kończyła studia i widniało ono na jej dyplomach.

Sylwia Majda/YouTube @Pudelek
Sylwia Majda/YouTube @Pudelek
Sylwia Majda/YouTube @Pudelek

Sylwia Majdan dodała również, że pomimo rozpadu jej małżeństwa z Radkiem, nadal się bardzo lubili, co także nie pozostawało bez wpływu na jej decyzję. Pierwsza żona piłkarza zajmowała się modelingiem. Wzięła również udział w konkursie piękności, zdobywając tytuł Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej.

Jako, że moda była zawsze w kręgu jej zainteresowań, zdecydowała się wystartować z własnym biznesem. Założona w 2004 roku firma w dalszym ciągu prosperuje. Sylwia Majdan nie tylko ma własną markę odzieżową, ale także projektuje ubrania. Swoją działalność reklamuje głównie w mediach społecznościowych.

Styl byłej żony Radosława Majdana zmieniał się przez lata. Na jej prywatnych zdjęciach można zobaczyć, że zmienił się kolor jej włosów. Internauci nie kryją zachwytu, wskazując, że z roku na rok Sylwia Majdan nie tylko pięknieje, ale także wyraźnie odmłodniała.

Jak podoba wam się pierwsza żona Radosława Majdana?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: