Krzysztof Jackowski w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" podzielił się swoimi przepowiedniami dotyczącymi 2022 roku. Znalazły się w nich wizje dotyczące zarówno naszego kraju, jak i świata. Jasnowidz z Człuchowa zdradził, co czeka ojca Tadeusza Rydzyka. Przy okazji wspomniał papieża Franciszka. Poznajcie szczegóły!

Co na 2022 rok przewiduje Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski specjalnie dla "Super Expressu" odsłonił, co czeka nas w 2022 roku. Jak przyznał jasnowidz to będzie wyjątkowo dobry rok dla ojca Tadeusza Rydzyka. Toruński redemptorysta ma nadal pozostawać aktywny i nie przechodzić na emeryturę. Jasnowidz z Człuchowa wieszczy mediom Rydzyka "drugą młodość".

Ojciec Tadeusz Rydzyk/YouTube @Zbyszek G
Ojciec Tadeusz Rydzyk/YouTube @Zbyszek G
Ojciec Tadeusz Rydzyk/YouTube @Zbyszek G

Jeśli wierzyć słowom Jackowskiego, zarówno Telewizja Trwam, jak i Radjo Maryja będą poszerzały grono swoich odbiorców. Sam ojciec Tadeusz Rydzyk ma zacząć odgrywać w świecie zdecydowanie bardziej ważną rolę. "Z jego głosem i zdaniem zacznie się liczyć również papież".

Krzysztof Jackowski zapowiada również podział naszego kraju na "trzy części", "trzy regiony". Jeden z nich ma się odłączyć i stać się częścią innego państwa lub samodzielnym bytem. Pojawić ma się również nieprawdziwa informacja, której skutkiem ma być ucieczka z domów ludności mieszkającej na Południu - mają się oni kierować na Północ.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Jackowski zapowiada również, że ma być przed nami ukrywana prawda na temat koronawirusa i skutków, jakie wywołuje zakażenie się nim. Niestety prawda ta, będzie przed nami ukrywana. W 2022 roku na jaw mają wyjść także "przerażające skutki zakażenia". Zapowiada także wybuch wojny, uspokajając, że nie będzie się ona toczyć na sąsiadującej z nami Ukrainie, ale na Bliskim Wschodzie.

Krzysztof Jackowski zapowiada również, że nasz kraj przestanie być członkiem Unii Europejskiej po tym, jak zostanie z niej wyrzucona. Do tego dojdzie kryzys gospodarczy i ciągle rosnąca inflacja. Ze szczegółami przepowiedni możecie zapoznać się tutaj.

Co sądzicie o najnowszych przewidywaniach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Fani Barbary Kurdej-Szatan mocno zaniepokojeni. Czy aktorka zniknie z reklam znanej sieci komórkowej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Dużyński skomentował film o swojej byłej żonie. Maryla Rodowicz raczej nie będzie zadowolona z jego słów

O tym się mówi: Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski także mają gorsze chwile w małżeństwie. Jak sobie z nimi radzą