Przyjęło się, że w grudniu z okazji Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia ludzie obdarowują się licznymi prezentami. Na podarunki szczególnie czekają dzieci, które smucą się, gdy nie znajdą niczego pod choinką. Nie potrafią zrozumieć, że rodziców często nie stać na ich zachcianki. Pewien ojciec postanowił dać swoim pociechom cenną życiową lekcję. Pokazał, co dał im w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Dzięki temu roszczeniowe dzieci nie miały pretensji, że niczego nie otrzymają na święta.

Rory Gardiner opublikował na TikToku świetny filmik, który stał się wiralem. Mężczyzna, by uporać się z marudzącymi, narzekającymi i roszczeniowymi dziećmi, zawinął w papier prezentowy lub kokardę wszystkie artykuły, sprzęty i rzeczy, które niedawno dla nich kupił.

W lodóce zostawił kokardkę na opakowaniu po kurzych jajach. Przylepił ją również pod sedesem, który służy nie tylko dzieciom, lecz także całej rodzinie. A co najlepsze i co najbardziej rozbawiło internautów - owinął papierem prezentowym cały dom, który kupił dla bliskich. Dzięki temu dzieci naocznie zobaczyły, ile ojciec sprezentował im ważnych rzeczy.

Użytkownicy TikToka byli zachwyceni tym pomysłem i komplementowali kreatywność Gardinera. Wy również użyjecie w tym roku takiej sztuczki?

To również może Cię zainteresować: Agata Duda w ogniu krytyki. O co chodzi

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan otrzymała pierwszą propozycję współpracy. Zdradził jej bliski znajomy