Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Dorota Wellman jest dziennikarką bezkompromisową, która nie boi się otwarcie mówić tego, co myśli. W wywiadzie, jakiego udzieliła Magdzie Mołek bez ogródek powiedziała, co myśli na temat Agaty Kornhauser-Dudy. Nie zabrakło mocnych słów nie tylko pod adresem żony prezydenta Dudy, ale także celebrytom zbyt wylewnym w portalach społecznościowych. Znów oberwało się Edycie Herbuś.

Dorota Wellman o Agacie Kornhauser-Dudzie

Magda Mołek zaprosiła do rozmowy Dorotę Wellman, która znana jest z tego, że potrafi cisnąć prawdę między oczy, bez ogródek i autocenzury. Magda Mołek zapytała dawną koleżankę ze stacji o to, jakie pytanie zadałaby obecnej pierwszej damie, gdyby ta zgodziła się udzielić jej wywiadu.

Odpowiedź Doroty Wellman była dość krótka. "Żadne" - stwierdziła telewizyjna partnerka Marcina Prokopa. Z bezlitosną szczerością dodała, że nie interesuje jej, co ma do powiedzenia Agata Kornhauser-Duda. Stwierdziła, że zajmowanie tak ważnej funkcji daje możliwość zrobienia bardzo wielu dobrych rzeczy, niestety żona prezydenta Andrzeja Dudy w ogóle ich nie wykorzystuje.

Dziennikarka stwierdziła, że Agata Kornhauser-Duda ograniczyła swoją rolę jedynie do prezentowania kolejnych sukienek na dożynkach. Przy okazji Wellman przyznała, że zastanawia ją dlaczego pierwszą damą w ogóle nie interesują kwestie związane ze szkolnictwem, skoro przez lata pracowała w zawodzie nauczycielki.

Nie tylko o pierwszej damie

Dorota Wellman po raz kolejny wypowiedziała się na temat sprzedawania swojej prywatności przez celebrytów. Wiele osób wciąż pamięta jej felieton z "Wysokich obcasów", gdzie odwołała się do postu Edyty Herbuś, w którym była tancerka informowała swoich obserwatorów, że pogotowie właśnie zabrało jej babcię do szpitala. Zdążyła jeszcze dodać zdjęcie, na którym widać łzy.

Edyta Herbuś/Instagram @edytaherbuś
Edyta Herbuś/Instagram @edytaherbuś
Edyta Herbuś/Instagram @edytaherbuś

Dorota Wellman nawiązała do tego zdjęcia, przyznając, że w trudnych chwilach ostatnią rzeczą, jaka powinna przyjść na myśl to zrobienie sobie selfie i obwieszczanie światu tragedii. "Szukanie popularności za wszelką cenę, moim zdaniem, do niczego dobrego nie prowadzi" - stwierdziła Dorota Wellman.

Zgadzacie się z nią?

To też może cię zainteresować: Marek Piekarczyk z "The Voice of Poland" zdradził wysokość swojej emerytury. "Oprawiłem ten list w ramkę"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia o królowej Elżbiecie II. Czy w okresie świątecznym ktoś inny przymierzy koronę

O tym się mówi: Ojciec Tadeusz Rydzyk wyjawił zaskakujące szczegóły ze swojej przeszłości. "Wracałem o 2 w nocy, albo i później"