Będzie bardzo szczęśliwe, jeśli teściowa okaże się słodką wrażliwą kobietą, która zrozumie, że nie można dostać się do cudzej rodziny, że porad należy udzielać tylko na prośbę, a wnuki należy wychowywać tak, jak chcą rodzice. Ale nie wszystkie kobiety są takie. Astrologowie powiedzieli, że przedstawicielki tych znaków zodiaku stają się najgorszą teściową.

Byk

Będziesz miał pecha, jeśli po ślubie będziesz musiał mieszkać w domu swojej teściowej Byka. To bardzo potężne kobiety, które nie pozwolą nikomu zdominować swojego terytorium. Jeśli synowa nie weźmie udziału w sprzątaniu i gotowaniu, spojrzą na nią krzywo i potępią, a jeśli pomoże, to cokolwiek zrobi, zostanie skrytykowana. Kobieta Byk nieprzerwanie wkracza w życie swojego dorosłego syna z niezamówioną radą. Lepiej trzymać się jak najdalej od takiej teściowej.

Lew

Każda matka Lew uważa swojego syna za najbardziej idealnego i chce widzieć obok niego taką samą kobietę. A jeśli synowa nie ma szczęścia, by być właściwą stroną, teściowa zamieni jej życie w piekło. Aby temu zapobiec, musisz natychmiast ustalić granice i nie pozwolić jej siedzieć na karku i pozwalać sobie na zbyt wiele.

Skorpion

Kobiety urodzone pod tym znakiem są szczególnie przebiegłe. Są bardzo zazdrosne o syna, który rozpoczął dorosłe życie. Jej synowa jest dla niej wrogiem numer jeden, ponieważ odebrała jej ukochaną krew. Aby zwabić syna do odwiedzin i kłótni z żoną, wdaje się w najbardziej wyrafinowane manipulacje. Po ślubie najlepiej wyjechać jak najdalej od teściowej Skorpiona – przynajmniej do innego miasta, najwyżej – do innego kraju.

O tym się mówi: Sekret Jane Seymour z "Doktor Quinn" wyszedł na jaw. O jej relacji z Joe'a Lando zawsze było głośno. O co chodzi

Zerknij: Don Vasyl podjął bardzo ważną decyzję. W kościele przysięgał, że wytrwa. O co chodzi