Jak podaje portal "Radio Zet", w ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" nie brakowało emocji. Padło wiele mocnych słów, kiedy Kasia oświadczyła, że opuszcza dom rolnika. W sumie w ostatnim odcinku z programem pożegnało się trzy uczestniczki.

Kasia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony"

Widzowie, którzy od początku śledzą kolejne sezony programu "Rolnik szuka żony", nie ukrywają, że obecna edycja jest jedną z ciekawszych, jakie do tej pory mieli okazję oglądać. Nie brakuje też kontrowersji i barwnych postaci uczestników. Widzowie nie kryli zaskoczenia między innymi tym, w jak luksusowych warunkach żyje Stanisław. Potem pojawiły się plotki o tym, że Krzysztof planuje ślub z jedną z uczestniczek.

Rolnik szuka żony8/ YouTube @Rolnik szuka żony 8
Rolnik szuka żony8/ YouTube @Rolnik szuka żony 8
Rolnik szuka żony8/ YouTube @Rolnik szuka żony 8

Na brak emocji widzowie nie mogli też narzekać w trakcie ostatniego odcinka programu. Dom Kamila postanowiła pozostawić Justyna. Kobieta doszła do wniosku, że nie będzie w stanie dać szczęścia rolnikowi. "Jesteś dobrym człowiekiem i zasługujesz na kogoś dobrego" - powiedziała na odchodne. Kamil uszanował jej decyzję, choć nie krył, że traktował ją jako faworytkę.

Widzowie nie mają wątpliwości, że swoją faworytkę ma również Krzysztof i jest nią Bogusia. Wyrazem tego miało być pożegnanie ze Swietłaną. Po jej wyjeździe zdecydował się wybrać wspólnie z Bogusią na wycieczkę rowerem wodnym. To doprowadziło do furii Kasię, która na pomoście oświadczyła, że odchodzi z programu. Nie szczędziła gorzkich słów pod adresem Krzysztofa i Bogusi.

"Tyle mówiliście o szczerości, a tutaj jest hipokryzja" - stwierdziła Kasia z goryczą.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Smutne wieści płyną ze świata Hollywood. Odeszła gwiazda "Przyjaciół". Kogo opłakuje ekipa serialu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Gardias zdradziła jak czuje się po zabiegu. Jej fani nie kryją niepokoju. Czy są powody do obaw

O tym się mówi: Krzysztof Kiersznowski rozstał się z 33-letnią partnerką niedługo przed odejściem. Jakie były powody