Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Chylińska niezbyt chętnie dzieli się ze światem swoim życiem prywatnym. Wiadomo, że piosenkarka jest mężatką i matką trójki dzieci. Niedawno zdradziła, że dwójka jej dzieci jest chora. Tym razem pokusiła się o kilka słów na temat swojego ukochanego. Co o nim wiemy?

Tajemniczy wybranek

Agnieszka Chylińska niwiele mówi na temat swojego małżeństwa. Wiadomo, że jej wybranek ma na imię Marek, a sam fakt, że para wzięła ślub, wyszedł na jaw dopiero wtedy, kiedy artystka spodziewała się trzeciego dziecka. Potwierdziła to menadżerka artystki, zdradzając, że uroczystość miała miejsce przed narodzinami Estery. Nie wiadomo jednak, gdzie ślub się odbył.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego tak bardzo piosenkarka strzeże swojej prywatności. Osoby z jej bliskiego otoczenia przekonują, że miały na to wpływ doświadczenia z przeszłości, kiedy Agnieszka Chylińska zbyt mocno odsłaniała się przed swoimi fanami. Teraz chciała tego uniknąć.

Marek jest drugim mężem piosenkarki. Wcześniej zdecydowała się na ślub cywilny z Krzysztofem Krysiakiem, z którym rozwiodła się zaledwie rok po ślubie cywilnym. W wywiadach przyznała, że dopiero przy Marku zdecydowała się przystopować i zmienić swoje podejście do życia.

Faktycznie Agnieszka Chylińska nie jest już tą samą skandalistką, jaką była w początkach swojej kariery. Jedno jednak pozostało niezmienne. Gwiazda nadal słynie z tego, że bezceremonialnie mówi, co leży jej na sercu. Sam Marek również stara się trzymać z dala od blasku fleszy. Wiadomo, że jest informatykiem, który wśród kolegów po fachu uchodzi za "magika od grafiki".

To właśnie mąż Agnieszki Chylińskiej miał być odpowiedzialny za kilka okładek solowych albumów piosenkarki. Wiele wskazuje na to, że para jest ze sobą szczęśliwa i wspólnie zajmuje się swoimi pociechami.

Jak myślicie, mąż Agnieszki Chylińskiej zdecyduje się kiedyś wyjść z cienia?

To też może cię zainteresować: ADU po raz kolejny wywołała w sieci burzę. Artystka nagrała piosenkę o Janie Pawle II

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skandal wokół Kuby Wojewódzkiego trwa. Są oficjalne oświadczenia w sprawie

O tym się mówi: Skandal wokół Kuby Wojewódzkiego trwa. Są oficjalne oświadczenia w sprawie