„Niewolnica Izaura” to brazylijski serial telewizyjny oparty na powieści Bernarda Guimaraesa o tym samym tytule. Film był emitowany w telewizji od 1976 do 1977 roku. Był wielokrotnie kupowany na potrzeby pokazów i kanałów w wielu krajach na całym świecie. Główną rolę w filmie zagrała aktorka Lucelia Santos.

Jak potoczyło się życie Lucelii Santos?

Po premierze kultowej serii Lucelia stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w Brazylii. Teraz kobieta ma już 63 lata, ale nadal aktywnie komunikuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując regularnie swoje najnowsze zdjęcia.

Niestety aktorka od wielu lat nie gra już w filmach. Ostatni film z jej udziałem to „Lula, syn Brazylii”, który ukazał się w 2009 roku. Niemniej jednak brak zaangażowania aktorki w nowe projekty praktycznie w żaden sposób nie umniejszyło jej popularności wśród wielbicieli jej talentu.

Fani Lucelii, którą zapamiętali z roli w serialu telewizyjnym „Niewolnica Izaura”, chętnie śledzą jej życie i zdjęcia. Niektórzy zauważają, że pomimo wieku gwiazda zachowała doskonałą sylwetkę. Okazało się, że tajemnica aktorki jest prosta – przestrzega diety wegetariańskiej i dba o zdrowie wykorzystując wiedzę zawartą w medycynie tybetańskiej.

Nowe zdjęcia 63-letniej gwiazdy serialu "Niewolnica Izaura", który pokochały także miliony Polaków, można zobaczyć w naszej fotogalerii. Miłego oglądania!

Aktorka ma dorosłego syna, aktora Pedro Neshlinga. W 2017 roku artystka została babcią - Pedro przywitał na świecie córkę, uroczą dziewczynę Karolinę.

O tym się mówi: Agnieszka Fitkau-Perepeczko młodnieje w oczach. Celebrytka skończyła w tym roku 79 lat. Jaka jest jej tajemnica

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Opowiedziała, co działo się z nią po odejściu męża