Martwimy się, że potrzebujemy spokoju i jednocześnie dążymy do dobrobytu finansowego. Wydawałoby się, że są to przeciwstawne koncepcje, bo przez lenistwo i beztroską egzystencję nie osiągniesz bogactwa. Jednakże…

Dzisiaj porozmawiamy o jednej wedyjskiej nauce z wastu-śastr. Jest to starożytna wiedza, z której korzystali nasi przodkowie, nawet nie znając jej pochodzenia i istnienia. Nawet moja mama, gdy byłam mała, robiła zaskakująco ciekawe rzeczy i mówiła, że ​​w ten sposób można przyciągnąć do domu bogactwo. I pomógł jej w tym podręcznym narzędziu, które można łatwo znaleźć w domu.

Zatem Vastu-śastra tłumaczy się jako „wiedza w domu”. Ta doktryna przedstawia nam dom jako żywą istotę. Stąd szacunek dla własnego domu jako członka rodziny.

Tylko wtedy, gdy szanujesz własny dach nad głową, w domu zawsze będzie przytulna i zdrowa atmosfera.

Przyciągamy do domu dobrobyt finansowy za pomocą soli

Sól, jak widzimy, ma wiele przydatnych właściwości. Nie tylko sprawia, że ​​nasze potrawy są smaczniejsze, ale także usuwa plamy, a nawet zapewnia nam mnóstwo pieniędzy w domu. Nic dziwnego, że nasi przodkowie uważali to za symbol czystości.

Teraz podzielimy się z Tobą sekretem, jak zadbać o Twoje finansowe dobro.

Aby to zrobić, wymieszaj trochę soli i 4-5 kawałków suszonych goździków. Dobrze zmiel i umieść powstałą mieszankę w najdalszym zakątku domu.

Tak więc sól uratuje Cię od ubóstwa, ochroni przed przeciwnościami losu, a nawet wypełni pomieszczenie aromatem harmonii i spokoju.

Możesz wierzyć lub możesz sprawdzić. Jesteśmy jednak pewni, że po takich manipulacjach w Twoim domu wkrótce zapanuje harmonia i dobrobyt.

Pokój dla ciebie i dobrobyt finansowy!

Czy kiedykolwiek próbowałeś podobnych rekomendacji?

Zadowolony z wyniku?

O tym się mówi: Agnieszka Fitkau-Perepeczko młodnieje w oczach. Celebrytka skończyła w tym roku 79 lat. Jaka jest jej tajemnica

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Opowiedziała, co działo się z nią po odejściu męża