Jak podaje portal "Interia", Agnieszka Pilchowa w swoich wizjach zobaczyła koszmarne wydarzenia związane z II Wojną Światową na lata przed tym, jak faktycznie do nich doszło. Z jej rad korzystał zarówno marszałek Józef Piłsudski, jak i prezydent Ignacy Mościcki. Czy wizjonerka z Wisły zobaczyła, co czeka nas - ludzi żyjących w XXI wieku? Wiele wskazuje na to, że tak.

Kim była Agnieszka Pilchowa?

Agnieszka Pilchowa, jak wielu innych jasnowidzów zaczęła manifestować swoje prorocze zdolności już w dzieciństwie. Już jako dziecka nie interesowała się specjalnie światem doczesnym. Nie miała przyjaciół. Jej dar miał się ujawnić po trwającym dwa dni transie, w trakcie którego odbyła swoją pierwszą z bardzo wielu podróży poza ciałem, jakie odbyła.

W ich trakcie nie tylko odwiedzała odległe miejsca, ale także rozmawiała z osobami, których nigdy wcześniej nie widziała. Z biegiem czasu udało jej się coraz lepiej zapanować nad niecodziennymi umiejętnościami - jej podróże poza ciało stały się nie tylko bardziej świadome, ale czymś naturalnym, jak oddychanie.

W 1920 roku wizjonerka przeniosła się z Czech do Wisły. Tu znalazła szczęście. Po raz drugi wyszła za mąż - tym razem wybór był znacznie szczęśliwszy. Jan Pilch - mąż Agnieszki był redaktorem pisma "Hejnał", gdzie i ona publikowała, podpisując się jako Angi P. Szybko zyskała w naszym kraju sławę nie tylko jako wizjonerka, ale także jako bioenergoterapeutka.

Przepowiednie Agnieszki Pilchowej

W 1934 roku Agnieszka Pilchowa przewidziała wybuch II Wojny Światowej, mówiąc o "swastykę toczącą się na wschód" i "dwóch zbrodniarzy ludzkości chwytających się za bary". Wojna nie była jedynym, co zobaczyła.

W swoich wizjach mówiła o szybko rozwijającej się technologii i przemyśle. Przpowiadała pojawienie się ogromnych metropolii, konfliktów geopolitycznych, a także zmiany klimatyczne, które w przyszłości doprowadzić mają do "śmierci planety".

Wiele osób w jednej z jej wizji dostrzega kryzys migracyjny, z jakim od kilku lat mierzy się Europa. Inni wskazują, że to zapowiedź przyszłych wydarzeń i jeszcze większej migracji ludzi wywołanej zmianami klimatycznymi i poszukiwaniem miejsca przyjaznego do życia.

Pamiętniki jasnowidzącej/YouTube @Stefan Wrona
Pamiętniki jasnowidzącej/YouTube @Stefan Wrona
Pamiętniki jasnowidzącej/YouTube @Stefan Wrona

"Najbardziej mnożące się ludy kolorowe zaleją resztę świata. Ludy te będą przemieszane i będą się rozmnażały jeszcze bardziej, a problemy, wobec których stanął gatunek ludzki, nie zostaną rozwiązane" - czytamy w jednej z jej przepowiedni.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Adam Siewierski z "Sanatorium miłości" przechodzi trudne chwile. Bohater programu nie wie, co będzie dalej. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mężczyzna ważący 440 kg zaskoczył wszystkich. Jego słowa wprawiają w osłupienie. O co chodzi

O tym się mówi: Krystyna Pawłowicz przyłapana na wakacjach. Nie spędzała ich sama. Uwagę wszystkich zwrócił jeden szczegół. O czym mowa