Niektórzy twierdzą, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki, inni uważają, że trzeba brać to, co przynosi nam los. Jeszcze inni sugerują, że to, czy mamy szczęście, czy nie jest już zapisane w gwiazdach.

To zaskakujące, jakie rzeczy mogą przynieść ogromnego pecha

Wiele osób uważa również, że wiele rzeczy może przynieść szczęście – na przykład czterolistna koniczyna, czy podkowa. Jednak kilka przedmiotów może spowodować pecha w naszym życiu.

Portal Papilot opublikował całą listę przedmiotów, które mogą zalegać w naszych półkach. Ich obecność jedynie pogarsza nasze feng-shui. Co to za przedmioty?

Stare rachunki. Źródło: youtube.com
Stare rachunki. Źródło: youtube.com
Stare rachunki. Źródło: youtube.com

Przede wszystkim pecha przynoszą zepsute urządzenia oraz potłuczone naczynia. Zresztą po co je trzymać, zalegają one jedynie na półkach i do niczego już się nie przydadzą.

Należy natychmiast pozbyć się ich z domu

Ponadto kolczyki bez pary, stare rachunki, puste butelki i niechciane prezenty również nie powinny się znajdować w mieszkaniu. Pecha przynoszą również rozrzucone pieniądze oraz zegar, który nie chodzi.

Warto uporządkować swój dom nie tylko ze względu na feng-shui. Dzięki temu będziemy wiedzieć, gdzie znajdują się potrzebne przedmioty i unikniemy pospiesznego biegania po całym domu.

Zegar. Źródło: youtube.com
Zegar. Źródło: youtube.com
Zegar. Źródło: youtube.com

Czy macie któryś z tych przedmiotów w swoich mieszkaniach?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO