Mało kto wie, że Majowie wciąż żyją i kultywują swoją tradycję. Aż pięć milionów Majów mieszka w Gwatemalia a oprócz tego dochodzą potomkowie z Meksyku, Salwadora, czy Honduras.

To nieprawdopodobne, co zapowiadają potomkowie starożytnego plemienia Majów

Adriana „Tata” Rojas, przewodniczka duchowa Majów i specjalistka od ich świętego kalendarza, zdradziła kilka szczegółów z ich życia. Okazuje się, że Majowie wciąż kultywują tradycje swoich przodków.

Majowie. Źródło: youtube.com
Majowie. Źródło: youtube.com
Majowie. Źródło: youtube.com

Majowie byli niezastąpionymi specjalistami inżynierii i astronomii. Głównie interesowali się naturą, gwiazdami i ludźmi. Oprócz tego mieli swój własny system matematyczny oparty na dwudziestkach.

Zapowiadany przez Majów koniec świata w 2012 roku był jedną wielką pomyłką

Okazuje się, że na 2012 rok Majowie nie zapowiadali końca świata, a rozpoczęcie kolejnego, piątego już, cyklu związanego z piątym żywiołem – eterem. Ludzkość musi teraz znaleźć równowagę między energią żeńską i męską.

Zdaniem Adriana „Tata” Rojas jedynie laicy mogli pomyśleć, że w 2012 roku nastąpi koniec świata. Wtedy rozpoczął się bowiem nowy poziom duchowy i wiele ludzi czuje wewnętrzną pustkę.

Majowie. Źródło: youtube.com
Majowie. Źródło: youtube.com
Majowie. Źródło: youtube.com

Majowie zapowiadają, że piąty cykl może potrwać 20 lat do czasu, dopóki zachodnia cywilizacja nie zmieni swojego materialnego podejścia do życia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO