Jak podaje portal "Super Express", ostatnie zapowiedzi Krzysztofa Jackowskiego zaszokowały słuchaczy. Jasnowidz z Człuchowa przyznał, że ma nadzieję iż jego przeczucia się nie sprawdzą. Jackowski w ostatnim wywiadzie zdradził, co czeka nas w nadchodzących miesiącach. Niestety nie są to zbyt optymistyczne zapowiedzi. Przed nami nie tylko konfikt, powrót epidemii i związanych z nią obostrzeń i czegoś, co porównać można do gett. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści

Audycje Krzysztofa Jackowskiego przyciągają przed monitory tysiące wielbicieli jasnowidza. W trakcie ostatniego spotkania ze swoimi fanami przyznał, że czekają nas niełatwe miesiące. W ich trakcie ma dojść do międzynarodowego konfliktu, powrocie epidemii i obostrzeń z nią związanych. Jego słowa budzą obawy. Co dokładnie powiedział?

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego w najbliższych miesiacach czekają nas dwa poważne wstrząsy ekonomiczne. Pierwszy ma nastąpić już w tym miesiącu. "Będzie krach lub nadmierna inflacja, coś niedobrego z wartościami giełdowymi". Dodał, że owe wstrząsy mogą wcale nie dotyczyć Polski, ale i tak nasz kraj dotkną konsekwencje.

Krzysztof Jackowski/YouTube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Pandemia znów o sobie przypomni

Po raz kolejny da o sobie znać pandemia koronawirusa. Liczba przypadków zacznie rosnąć już pod koniec sierpnia. Na przełomie sierpnia i września rząd ma postawić Polaków przed wyborem. "Jeśli większość ludzi tego wyboru nie podejmie, rząd będzie musiał jakoś spełnić warunki, jakie przed nami postawi".

Najgorsze ma nadejść jednak w grudniu. To właśnie wtedy zaraza da o sobie znać z całą mocą. Do tego będziemy mieli okazję doświadczyć "innej polityki wobec nas". Ma ona być o wiele bardziej "sroga". Krzysztof Jackowski wyraził nadzieję, że ta jego wizja się nie sprawdzi.

"Już jesteśmy w innym świecie tylko nie do końca się zorientowaliśmy" - stwierdził jasnowidz z Człuchowa. Dodał, że najbliższe miesiące boleśnie nas o tym przekonają. Jackowski zapowiedział zarysowanie się niezwykle wyraźnego podziału. Jasnowidz nie kryje obaw.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Minister Czarnek podął decyzję w sprawie powrotu uczniów do szkół z dniem pierwszego września i obowiązkowych szczepień nauczycieli. Co postanowiono

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To nie koniec konfliktu pomiędzy synem Krzysztofa Krawczyka, a rodziną muzyka. Jak zakończy się cała sprawa

O tym się mówi: To koniec polubownych rozmów? 11 września odbędzie się strajk pracowników ochrony zdrowia. Czy rząd wysłucha ich żądań