Jak przypomina portal "Plotek", mąż księżniczki Eugenii, Jack Brooksbank został przyłapany w towarzystwie trzech kobiet w bikini na łodzi u wybrzeży Włoch. Miał być w tym czasie w pracy! Do tych budzących kontrowersje zdjęć odniosła się teściowa Brooksbanka, Sarah Ferguson.

Sarah Ferguson w zaskakujących słowach o zięciu

Jack Brooksbank został przyłapany na jachcie u wybrzeży Włoch, z trzema kobietami na pokładzie. Pikanteri sprawie dodaje fakt, że w tym czasie miał przebywać w podróży służbowej, a jego żona, księżniczka Eugenia opiekowała się w domu ich synkiem. Zdjęcia Jacka Brooksbanka obiegły sieć wywołując lawinę plotek. Do sprawy postanowiła odnieść się mama księżniczki Eugenii, Sarah Ferguson.

Przypomnijmy, Jack Brooksbank jest ambasadorem marki tequila "Casamigos". Firma ta była organizatorem ubiegłotygodniowej imprezy charytatywnej odbywającej się w słonecznej Italii. To właśnie w jej trakcie zrobiono zdjęcia męża księżniczki Eugenii. Jak informuje portal "Plotek" zadaniem Brooksbanka było pilnowanie baru i zabawianie gości.

Jack Brooksbank/YouTube @SM Celebrities
Jack Brooksbank/YouTube @SM Celebrities
Jack Brooksbank/YouTube @SM Celebrities

Kontrowersje wzbudziły zdjęcia Jacka Brooksbanka z trzema kobietami w bikini. Zagraniczne media donosiły, że co prawda mężczyzna raczył się winem, ale też co jakiś czas zerkał na telefon. Do wspomnianych zdjęć odniosła się teściowa Brooksbanka.

"Jack pracuje jako ambasador Casamigos i wykonywał swoją pracę. Myślę, że to naprawdę ważne, abyśmy wyjaśnili to ze względu na Jacka" - powiedziała w programie BBC One "The One Show" mama Eugeni, zapewniając, że jest on wspaniałym mężem i ojcem.

Sarah Ferguson/YouTube @BBC
Sarah Ferguson/YouTube @BBC
Sarah Ferguson/YouTube @BBC

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Ekspert od rodziny królewskiej zdemaskował Megan. Jego zarzuty rzuciły nowe światło na jej małżeństwo z Harrym. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Co tak naprawdę wydarzyło się w Katowicach i dlaczego młoda kobieta znalazła się pod kołami autobusu? Świadek zdarzenia zabrał głos na ten temat

O tym się mówi: Politycy już niebawem otrzymają wyższe pensje! To jednak nie koniec zmian! Więcej dostana także na emeryturze