Anna i Robert Lewandowscy tworzą bardzo udaną, zgraną parę – bardzo dbają o taki wizerunek. Robert Lewandowski to światowej klasy piłkarz, jeden z najlepszych strzelców na świecie. Anna zaś jest trenerką, coachem, sportowcem.

Od pary bije pozytywna energia, co sprawia, że miliony ludzi z chęcią obserwują ich życie – zawodowe i prywatne. Trzeba przyznać, że ostatnio dzieje się w nim całkiem sporo.

Lewandowscy od dawna mocno czuwali nad tym, by nie ujawniać twarzy swoich córek w internecie. Mimo tego, że Anna często udostępnia zdjęcia swoich pociech, wszystkie stara się robić tak, by zachować ich prywatność. Na każdym zdjęciu ich córeczki były przedstawiona tyłem lub bokiem, tak, by zasłonić twarz.

Anna Lewandowska pokazała kolejne zdjęcie z Laurą

Anna Lewandowska z rodziną aktualnie przebywa na Majorce. Trenerka często chwali się udanymi kadrami. Tym razem postanowiła uwiecznić małą Laurkę.

Moja słodka marchewka. - podpisała zdjęcie trenerka.

Fani są zachwyceni tym, jak słodko wygląda ich córeczka.Lewandowscy wyglądają na szczęśliwych. Ciekawe, czy przy dwójce dzieci atmosfera jest równie sielska.

Jak informował portal "Życie Polska": Emeryci mogą spodziewać się dodatkowego zastrzyku gotówki. Dzięki tym zmianom mogą liczyć nawet na 30 tysięcy złotych! O czym mowa

Przypomnij sobie: Hanna Lis zmieniła się nie do poznania. Internauci niedowierzają. Co się stało z twarzą dziennikarki

Portal "Życie Polska" pisał również: Najpopularniejsze show Telewizji Polskiej będzie miało konkurencję! Marta Manowska powinna się obawiać. O czym mowa

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: Niesamowite odkrycie na polskiej plaży. Dokonała go para turystów. Historia, jak z filmu. O czym mowa