Wielu Polaków twierdzi, że Telewizja Polska nie jest rzetelnym źródłem informacji. Jej stronniczość szczegolnie dało sę zauważyc podczas kampani prezydenckiej. Okazuje się, że TVP nie spoczęło na laurach. Teraz widzowie zauważyli kolejne kłamstwo, które łudząco przypomina sytuację z wymyślonym pseudo projektantem chwalącym pierwszą damę.

Pracowniczka Lasów Państwowych udaje turystkę. TVP ponownie robi widzów w konia

Kilka dni temu telewizja TVP3 Białystok wyemitowała materiał mówiący o serwisie Lasów Państwowych. W reportażu pojawiła się "turystka Anna", którą widzowie szybko rozpoznali. TVP ponownie chciało ich zrobić w konia. Tym razem tak łatwo nie poszło. Co się stało?

6 lipca TVP3 Białystok wyemitował materiał wspominający o programie "Czas w las", który jest prowadzony przez Lasy Państwowe. Widzowie mieli okazje na ekranie oglądać kobietę, którą przedstawiono jako “Turystkę Annę”. Szybko okazalo sie ejdnak, ze kobuieta jest pracownica Lasów Panstwowych.

Bohaterką materiału okazala sie byc Anna Poskrobko, która pracuje w zespole ds. promocji i mediów Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

- Chciałabym poznać ścieżki dydaktyczne. Zobaczyć, co ma do zaoferowania nadleśnictwo, czego mogę się przy okazji po drodze nauczyć, co mijam po drodze, co oferuje mi ten las - mówi pracownica Lasów Państwowych wcielająca się w rolę "turystki".

Widzowie szybko podchwycili temat, który stał się dobrym materiałem na memy.O komentarz poprosił portal gazeta.pl. Kobieta odpowiedziała: "mogła wydawać się trochę dziwna, jednak zamiarem jej występu w materiale było wyrażenie swojej opinii jako osoby prywatnej".

Turystka Anna/Twitter: zelonyelf
Turystka Anna/Twitter: zelonyelf

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jakim typem rodzica jest Karol Strasburger? Prowadzący "Familiady" opowiedział o swojej relacji z córką. Wielu może być zaskoczonych. O czym mowa

Jak informował portal „Życie.news”: Dyrektorka ostro o cnotach niewieścich proponowanych przez ministra edukacji. Wielu zastanawia się nad tym, co one w ogóle oznaczają? O czym mowa

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Zaskakujący transfer Izabeli Janachowskiej. Specjalistka od ślubów zakończyła współpracę ze stacją TVN. Wiadomo, dokąd przeszła

Sprawdź także ten artykuł: Krystyna Pawłowicz to prawdziwy żartowniś. O jej dowcipie mówią dzisiaj wszyscy. Co takiego napisała? Nie każdy podziela jej entuzjazm