Jak podaje portal "Pomponik", zakończyły się prace przy grobie Piotra Woźniaka-Staraka. W miejscu jego ostatniego spoczynku stanęło imponujące mauzoleum. Jak dokładnie wygląda?

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Nagła i tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była ogromnym wstrząsem dla jego najbliższych i całego show-biznesu. Producent filmowy zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku. Poszukiwania jego ciała trwały kilka dni i skończyły się najtragiczniejszym z możliwych scenariuszy.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w posiadłości Staraków w miejscowości Fuleda na Mazurach. Pochówek poza cmentarzem wzbudziła wiele kontrowersji i skończyła się złożeniem zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Na początku lutego ubiegłego roku pojawił się wniosek o ukaranie Mirosława S., który złożył prochy Piotra Woźniaka-Staraka w obrębie posiadłości.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie/YouTube @Super Express
Grób Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie/YouTube @Super Express
Grób Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie/YouTube @Super Express

Nowy grób Piotra Woźniaka-Staraka

Grób Piotra Woźniaka-Staraka stanął na warszawskich Powązkach. Początkowo był to prosty kamień zawierający imię i nazwisko tragicznie zmarłego producenta. Kilka miesięcy temu ruszyły prace przebuduwujące miejsce jego ostatecznego spoczynku. Z doniesień "Super Expressu" wynika, że mauzoleum zostało stworzone we Włoszech.

Części mauzoleum przewieziono do kraju, gdzie na miejscu złożyli je włoscy specjaliści. Rozmiar budowli jest okazały i przywodzi na myśl przedwojenne grobowce. Pojawiło się nawet wejście do środka. Zdjęcia ukończonego mauzoleum robią ogromne wrażenie.

Co sądzicie o mauzoleum?

To też może cię zainteresować: Jasnowidz kolejny raz przepowiedział przyszłość! Jak według Krzysztofa Jackowskiego będą wyglądać najbliższe lata i co zmieni się w społeczeństwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy to kolejna, duża wpadka w programie „Pytanie na śniadanie”? Widzowie byli mocno zniesmaczeni poruszonym tematem

O tym się mówi: Potwierdzono obecność wariantu Lambda w naszym kraju. Ministerstwo Zdrowia odnotowało pierwsze trzy przypadki. Wiadomo czym się różni od reszty