Przez całe życie myślałem, że moja żona jest moją jedyną miłością. Poznaliśmy się w wieku 17 lat i nigdy się nie rozstaliśmy. Ale 6 lat temu wszystko się zmieniło w naszym życiu. W tym momencie moja żona poważnie zachorowała. Lekarze nie dałali jej szansy.

Żona przez rok walczyła z chorobą. Cały czas byłem przy niej. Kiedy umarła moja żona, zdałem sobie sprawę, że moje serce umarło razem z nią. Przez cztery lata nie żyłem, a byłem robotem. I pomogły mi tylko dzieci i wnuki. Dali mi przynajmniej odrobinę szczęścia i miłości.

Ale rok temu, podczas wycieczki do sanatorium, poznałem kobietę. Była bardzo piękna i inteligentna. Zawsze ciekawie było z nią porozmawiać i omówić różne tematy. Była krytykiem sztuki i zawsze opowiadała ciekawe historie. Przez kilka lat była na emeryturze, ale bardzo kochała sztukę. Okazało się, że mieszkamy w tym samym mieście.

Po przyjeździe do miasta zaczęliśmy razem chodzić na wystawy i do teatru. Byliśmy na różnych koncertach i operach. Lubiliśmy spędzać razem czas. I w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że się zakochałem. Okazało się, że Elena też mnie kocha. Postanowiliśmy więc, że zbudujemy związek.

I wszystko było w porządku, dopóki nie powiedziałem tego moim dzieciom. Tak się wkurzyli. Krzyczeli, że zdradziłem matkę. Jej pamięć. Byłem obrażony i nie mogłem zrozumieć, jak mogą to robić.

Co mam teraz zrobić? Jak zrobić tak, by przyjęli moją miłość?

Jak informował portal "Życie": Szczery wywiad Roksany Węgiel. Mama artystki opowiedziała o poważnym problemie, z którym zmagała się młoda gwiazda

Przypomnij sobie: Michał Szpak ma dziewczynę? Kim jest tajemnicza blondynka ze zdjęć

Portal "Życie" pisał również: Maffashion ma problemy z Telewizją Polską? Stacja zażądała sprostowania i przeprosin po komentarzu szafiarki o Jacku Kurskim i Rafale Brzozowskim

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: Spora wpadka na antenie „Dzień Dobry TVN”! Czy widzowie złapali Izę ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” na mówieniu nieprawdy? Wszystko wyszło na jaw