Impreza komunijna jest szczególną, wielką okazją dla dziecka oraz jego rodziców i bliskich. Tego typu przyjęcie organizowane jest tylko raz w życiu i jest ono ogromnym przeżyciem.

Należy pamiętać, że najistotniejsze jest, by to dziecku podobała się jego własna impreza, jednak trzeba wziąć pod uwagę także gości – oni także powinni być zadowoleni. W przypadku tej komunii nie wszyscy byli wniebowzięci – Renata przyznała wprost, że nie podobało jej się przyjęcie.

Komunia. Źródło: Youtube Marta K
Komunia. Źródło: Youtube Marta K

Komunia w mieszkaniu

Portal Lelum opisał historię Renaty, internautki, która wypunktowała rzeczy, które nie przypadły jej do gustu podczas rodzinnego przyjęcia. Twierdzi ona, że zorganizowanie imprezy w mieszkaniu było złym pomysłem.

Obecnie większość osób decyduje się na zorganizowanie tego typu imprez w lokalach, choć przed kilkunastoma laty mało kto podejmował takie kroki. Teraz jednak to komunie w mieszkaniach należą do rzadszych.

Istotnie – wyprawianie tego typu uroczystości w swoim domu potrafi być problematyczne, często brakuje w nim miejsca, pojawia się także problem przygotowania posiłków. Renata opowiedziała, jak czuła się jako gość.

Komunia. Źródło: Youtube Marta K
Komunia. Źródło: Youtube Marta K

Kobieta twierdzi, że „takich rzeczy nie można robić w domu”, bo nie ma szans, by się udało. Zauważyła, że w mieszkaniu brakuje miejsca, jest duszno, pani domu przez całą imprezę zajmuje się kuchnią, a dziecko siedzi we własnym pokoju. „Ogólnie słabizna” – podsumowuje.

Renata zauważa, że czuła się jak ktoś, kto zajmuje miejsce, a nie jak gość. Zauważyła, że nie każdy mógł usiąść przy stole i nie wszyscy otrzymali ciepłe jedzenie w tym samym czasie. Uważa, że jej zdaniem „lepiej się nawet zadłużyć i zorganizować to godnie, niż tak byle jak”.

Macie podobne zdanie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PIELĘGNIARKI W CAŁEJ POLSCE MAJĄ DOŚĆ I ZAPOWIEDZIAŁY PROTEST SWOJEJ GRUPY ZAWODOWEJ. CO TO OZNACZA DLA PACJENTÓW SZPITALI? ZNANA JEST DATA STRAJKU

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIAŁA ZASKAKUJĄCE PLANY WOBEC SYNA ZNANEGO ARTYSTY? MEDIA DOTARŁY DO OPINII OPIEKUNA KRZYSZTOFA JUNIORA. PADŁY MOCNE SŁOWA