Już niedługo będziemy mieli okazję obserwować bardzo rzadkie zjawisko. Ostatni raz mogliśmy je zaobserwować dwa lata temu.

Całkowite zaćmienie Księżyca to niezwykle rzadkie zjawisko. Ostatni raz mieliśmy okazję je obserwować dwa lata temu. Teraz ponownie będziemy mieli na to szanse. Będzie to w maju.Niestety zjawisko to będzie dane zaobserwować jedynie części osób.

Pełnia Wilczego Księżyca/Youtube
Pełnia Wilczego Księżyca/Youtube

Całkowite zaćmienie Księżyca mieliśmy okazję zaobserwować w 2019 roku. W tym roku zaobserwujemy je w maju. “Krwawy Księżyc” będzie jednak dany zobaczyć czesci osob.

Zjawisko, które pojawi się wkrótce na niebie to zacmienie slonca. Do zaćmienia dochodzi gdy Słońce, Ziemia i Księżyc znajdują się w jednej linii.

Całkowite zaćmienie Księżyca jest niezwykłym zjawiskiem. Będzie miało ono miejsce 26 maja o godzinie 10:47 naszego czasu. Czas całkowitego zaćmienia wyniesie 14 minut. Niestety nie kazdy bedzie mial okazje je zobaczyć. Zjawisko będzie niezauważalne z Polski.

To też może cię zainteresować: Podwyżki cen uderzają po kieszeniach seniorów. Emeryci nie kryją obaw. Eksperci nie kryją: sytuacja w przyszłym roku może być jeszcze gorsza

O tym się mówi w Polsce: Polacy znów zapłacą więcej za rachunki. Stawki będą naprawdę wysokie. Co tym razem pójdzie do góry