Nie ma już z nami kolejnego bohatera programu „Złomowisko PL”. Na początku tygodnia dotarła do nas wiadomość o śmierci Kazimierza Gawlika.

Początkowo wiadomości na temat przyczyny śmierci pana Kazimierza były nieznane. Dopiero po jakimś czasie udało się dowiedzieć szczegółów odejścia uczestnika popularnego programu emitowanego na kanale Discovery Channel.

Pan Kazimierz Gawlik był jednym z uczestników programu. Mezczyzna cieszyl sie ogromną sympatia widzów. Początkowo wiadomości na temat przyczyny śmierci pana Kazimierza były nieznane. Dopiero po jakimś czasie udało się dowiedzieć szczegółów jego odejścia.

Znane są szczegóły dotyczące życia Kazimierza Gawlika z programu „Złomowisko PL”

Szeroko o sprawie rozpisał się portal Wirtualne Legionowo, na którym to pojawily się informacje o przejmującym losie pana Kazimierza. Jak czytamy w artykule zmarły zmagał się z poważnym uzależnieniem.

– Nawet sam osobiście go tam widziałem, bardzo często tam przesiadywał, zaczepiał ludzi o pieniądze. To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napoje – mówi Marek Karpowicz w rozmowie z Plejadą.

Niestety przyczyny śmierci pana Kazimierza nie są znane w dalszym ciągu.

Kazimierz Gawlik screen Youtube
Kazimierz Gawlik screen Youtube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

O tym się mówi w Polsce: EPISKOPAT WYDAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA WIERNYCH W SPRAWIE SZCZEPIONEK. RZĄD ODNIÓSŁ SIĘ DO SŁÓW DUCHOWNYCH. WIADOMO, JAK POWINNO SIĘ POSTĄPIĆ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”