Fani są mocno zmartwieni po pojawieniu się w sieci tego poruszającego nagrania. Wyraźnie zasmucony Robert Lewandowski szczerze wypowiedział się o minionym meczu z Anglią. Piłkarz bardzo żałuje, że nie mógł wziąć w nim udziału... Co takiego powiedział?

Robert Lewandowski jest niekwestionowanie najlepszym piłkarzem polskiej reprezentacji. Podczas meczy, jakie dotychczas miały miejsce, a także przyszłych fani futbolu zawsze pokładają największe nadzieje w “Lewym” i są przekonani, że zawsze to on zapewni im ogromne emocje.

Aktualnie trwają bardzo ważne rozgrywki, których powodzenie bądź klęska decyduje o tym, czy Polacy znajdą się na Mistrzostwach Świata w roku 2022. Niestety, podczas meczu z Andorą Robert Lewandowski doznał poważnego urazu kolana po tym, jak zawodnik z przeciwnej drużyny upadł na niego.

W związku z tym Lewandowski nie mógł wziąć udziału w meczu z Anglią, który odbył się kilka dni później...

Lewandowski żałuje, że nie grał w meczu z Anglią

Jak mówi sam Robert Lewandowski, przerwy między meczami są zbyt krótkie, aby organizm mógł się porządnie zregenerować. Piłkarz żałuje, że nie wziął udziału w meczu z Anglią, lecz – jak sam mówi - gdyby te rozgrywki odbyły się kilka dni później, może by mógł zagrać...

- (…)W piłce nożnej trzy, cztery dni robią różnicę dużą. Może, jak byśmy grali z dwa dni później. (...) A co trzy dni mecze, nie ma czasu na regenerację na nic. Na ćwiczenia nawet (…). Szkoda no, zagrać z Anglią zawsze fajnie - mówił Robert Lewandowski.