Jak podaje portal "Gazeta lubuska", wiele osób uważa, że imię jakie nosimy, determinuje pewne cechy charakteru. Przed wiekami przykładano do jego wyboru ogromną moc, wierząc, że przyniesie ono osobie je noszącej szczęście i pomyślność. Dziś wybieramy imiona kierując się głównie własnymi upodobaniami lub modą. Jednak przeprowadzone badania wskazują, że imię wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych, a nawet, że osoby noszące to samo imię wykazują się podobnymi cechami. Część z owych cech zdecydowanie ułatwia osiągnięcie sukcesu, również w aspekcie finansowym. Właściciele tych imion mogą spodziewać się uśmiechu losu w rozpocztym niedawno 2021 roku.

Krzysztof

Zwycięstwa i sukcesy nie ominą w tym roku osób noszących imię Krzysztof. Chyba jeszcze nigdy los nie dał im odczuć, że sprzyja im tak bardzo. Krzysztof powinien jednak dopomóc szczęściu wykorzystując do tego zdolności i talenty, jakie w nim drzemią.

Natalia

Natalie są poważne, stanowcze i żadko zdarza się im pójść na kompromis. Niestety zdarza się, że bezkompromisowość przeszkadza im w osiągnięciu kolejnych szczebli kariery zawodowej. Na szczęście w tym roku, nie będzie dla Natali przeszkodą. Osoby o tym imieniu czeka spektakularny sukces.

Paweł

Jeśli znacie jakiegoś Pawła, wiecie, że nie brakuje mu uporu i zawziętości, a pokora jest mu obca, jak chyba nikomu innemu. Osoby noszące to imię uwielbiają rywalizację, zwłaszcza, kiedy kończy się ona ich wygraną. Niestety do celu zdarza im się dochodzić pokrętną drogą. W tym roku Paweł śmiało powinien rzucić się na głęboką wodę. To naprawdę się mu opłaci.

Dagmara

Osoby noszące to imię charakteryzują się szeroką gamą talentów i dużą dozą optymizmu. W 2021 roku Dagmary mogą spodziewać się spektakularnych sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale również w sprawach sercowych.

Kobieta/ Pixabay
Kobieta/ Pixabay
Kobieta/ Pixabay

Jacek

W 2021 roku wszystkie kłopoty, z jakimi przyszło się mierzyć osobom o imieniu Jacek, rozwiążą się. Jacek będzie mógł wreszcie odetchnąć z głęboką ulgą i realizować swoje marzenia. Osiągnięty pod koniec tego roku sukces wynagrodzi ci wszelkie trudy.

Mężczyzna/ Pixabay
Mężczyzna/ Pixabay
Mężczyzna/Pixabay

Elżbieta

Osoby noszące to imię są niezwykle pracowite, nigdy nie brakuje im energii i imponują niezwykłą skutecznością. Elżbieta potrafi postawić na swoim, niezależnie od okoliczności. W 2021 roku droga do sukcesu okaże się wyjątkowo prosta, bez potknięć i konieczności usuwania przeszkód.

Kobieta/ Pixabay
Kobieta/ Pixabay
Kobieta/ Pixabay

Andrzej

Nie ulega wątpliwości, że Andrzej urodził się, żeby zarządzać innymi. Nie tylko ma głowę pełną pomysłów, ale potrafi skutecznie wcielać je w życie. W 2021 roku sukces przyjdzie mu łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Kobieta/ Pixabay
Mężczyzna/ Pixabay
Mężczyzna/ Pixabay

Małgorzata

Kobiety noszące to imię są z jednej strony stanowcze, z drugiej pełne uroku. Chętnie niosą pomoc. Dobre serce Małgorzaty zostanie wreszcie nagrodzone. Rok 2021 będzie należał właśnie do niej.

Znaleźliście się na liście?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: