Jak podaje portal "O2", to nagranie szybko stało się hitem Internetu. Widzimy na nim psa Mako, który na co dzień pracuje w policji, choć akurat na video ma krótką przerwę w służbie, żeby poobserwować bawiące się w wodzie delfiny. Policjanci z Australii podzielili się tym rozczulającym nagraniem w mediach społecznościowych.

Niezwykle zabawna reakcja psa

Służący w australijskiej policji pies Mako dostrzegł figlujące w rzece Swan delfiny. Pełen ciekawości i ekscytacji czworonóg postanowił na chwilę porzucić swoje obowiązki i radośnie biegał wzdłuż brzegu uważnie śledząc pływające we wszystkie strony delfiny. Wyglądało to tak, jakby Mako chciał dołączyć do radosnych igraszek, ale nie bardzo wiedział jak się do nich zbliżyć.

Pies Mako i delfiny/ YouTube @Short Videos
Pies Mako i delfiny/ YouTube @Short Videos
Mako i delfiny/ YouTube @Short Videos

Zamiłowanie psiego funkcjonariusza policji do wody może wynikać z jego imienia. Jak wskazuje portal "O2", "mako" w języku Maorysów oznacza "rekin". Mako to również nazwa dwóch gatunków rekinów: Mako krótkopłetwy oraz Mako długopłetwy.

Internauci nie mogli przejść obok tego niezwykłego nagrania obojętnie. Nie kryli zachwytu i rozbawienia zachowaniem psiaka. Wielu podkreślało w komentarzach, że pies wygląda, jakby chciał się przyłączyć do zabawy z delfinami. Inni z kolei stwierdziło, że Mako pilnuje, żeby zabawa delfinów przebiegała bezpiecznie i bez problemów.

A jak wam podoba się Mako w akcji?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi w Polsce:

O tym się mówi na świecie: