Sytuacja w rodzinie rumuńskiej Cyganki Rifki Stanisłav potwierdzi się jako nie najlepsza. Przyjmuje się myślenie, że wiele córek nieświadomie naśladuje zachowanie matek.

Tak więc, jeśli ta sama Rifka miała córkę w czasie, gdy jej córka miała 12 lat, to jej córka Mary zrobiła to samo, tylko trochę przed matką — miała córkę w wieku 11 lat. Arytmetyka zaskoczyła pewnego badacza, który postanowił przeanalizować sytuację w sposób matematyczny.

Po kilku prostych arytmetycznych obliczeniach okazuje się, że Rifka w wieku 23 lat została szczęśliwą babcią. Tak więc na świecie pojawił się nowy rekord — najmłodsza babcia. Trudno sobie wyobrazić, że kiedyś będziesz w stanie pobić taki rekord...

Urodziła córkę Marię bardzo wcześnie — Rifka miała zaledwie dwanaście lat. Jednak sama Rifka nie była wtedy zszokowana — zapewnia, że ​​rumuńscy Cyganie tradycyjnie żenią się z dziewczynkami.

Rzeczywiście, małżeństwo Cyganów jest sprawą zwyczajną, najważniejsze jest to, że dziewczynka była już w trakcie dojrzewania. Nie tak dawno temu Rifka znalazła się na językach na całym świecie, stając się najmłodszą babcią.

Tak więc w wieku 2 lat otrzymała od córki wnuka, a w chwili urodzenia miała zaledwie 11 lat. Dopóki organy ścigania całego cywilizowanego świata nie zaczęły się zastanawiać, co zaakceptować, aby przerwać ten proceder, najmłodsza babcia osiągnęła wiek 25 lat.

Taka prosta arytmetyka; Pozostało tylko dodać, że prababka Johna ma 40 lat, a w chwili urodzenia jej prawnuczki miała 18. Wiadomo, że kiedy zabrano Marię, Rifka nie była szczególnie zadowolona — chciała, aby Maria rozpoczęła naukę.

Jednak, niestety, natura zarządziła o losie dziewczynki, Rifce nie pozostało nic innego, jak pokorne przyjęcie faktów. A kiedy na świecie pojawiło się cudowne dziecko, nie wyobrażała sobie już, że w życiu może być jakoś inaczej.

Nawiasem mówiąc, Maria szybko przestała jeść mleko matki i szybko poszła do szkoły. Rifka Stanislav powiedziała dziennikarzom, że sama uciekła z domu w wieku dwunastu lat.

Jednak mieli już pierwszą w historii — tę samą Mary, która uczyniła Rifkę babcią w ciągu 2 lat. Wiadomo, że w rodzinach cygańskich smutną rzeczywistością jest wczesne zamążpójście dziewczynek, które po ślubie stają się własnością męża.

Oczywiście mężczyźni mają również obowiązek: gdyby żarliwy kochanek nie wytrzymał i nie zawładnął ukochaną, nie poślubiłby jej. Nasza bohaterka przyznała, że sama w dzieciństwie uciekła z domu, co rozwścieczyło jej ojca.

Zabrał Rifkę do domu, ale ona znowu próbowała być razem z mężem. Jej ojciec został usatysfakcjonowany dopiero po tym, gdy otrzymał za nią sporą gotówkę i odszkodowanie.

Zbliżający się rekord, najmłodsza babcia na świecie, była mieszkanką brytyjskiego Yorkshire, 26-letniego dziecka, którego córka urodziła się w wieku 12 lat.

To też może cię zainteresować: GDAŃSK: ZDARZAJĄ SIĘ AWARIE TRAMWAJÓW I AUTOBUSÓW. MIASTO PRZEZNACZYŁO PONAD MILION ZŁOTYCH NA NAPRAWY POJAZDÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: POLICJA PROWADZI KONTROLE W SKLEPACH I GALERIACH HANDLOWYCH. WYKRYTO KILKADZIESIĄT NIEPRAWIDŁOWOŚCI. WIADOMO JAK WYGLĄDAJĄ OSTATNIE STATYSTYKI