Pojawił się w ich prywatnym dom, mając trzy miesiące. Rodzina odkupiła go z zoo, a mały miś trafił tam za sprawą myśliwych, którzy zostawili zwierzę, które było sierotą.

Stiopa był w złym stanie, nie był przystosowany do życia z ludźmi. Jednak miłość i troska rodziny Panteleenko pomogły mu przyzwyczaić się do ludzi i stać się silniejszym. Stiopa ma jednak kontakt tylko z rodziną — od sąsiadów odgradza ich ogromny płot. Jedyne, co przeszkadza sąsiadom, to jego głośny ryk.

Według właścicieli niedźwiedź nigdy nie okazywał agresji wobec ludzi. Jest raczej bystrym zwierzęciem — to pozwoliło Stepanowi pojawić się w wielu krajowych serialach i filmach. Bierze również udział w sesjach zdjęciowych, występuje na imprezach firmowych.

rodzina, która mieszka z niedźwiedziem, screen YT
rodzina, która mieszka z niedźwiedziem, screen YT
rodzina, która mieszka z niedźwiedziem, screen YT

Jednak wszystko to jest dość drogie. Występ jednego niedźwiedzia kosztuje nie mniej niż 20 tysięcy rubli. Jednak Panteleenko stale otrzymuje oferty współpracy. Wszystko dzięki temu, że Stiopa doskonale wie, jak pracować z aparatem.

Potrafi nawet spokojnie pracować z dziećmi. Głównym warunkiem jest brak zapachu alkoholu. To może nie zadowolić zwierzęcia i wywołać agresję.

Jednak Swietłana i Yurij starają się nie zapominać, że mieszkają z dziką bestią.

Jednak czasami jest to trudne, ponieważ Stiopa jest całkowicie lojalny wobec swojej rodziny. Podobnie jak pies, uwielbia żebrać o jedzenie. Dieta niedźwiedzia obejmuje ryby, mięso i warzywa. Waży około 300 kilogramów, utrzymanie niedźwiedzia sporo kosztuje. Jednak on „odwdzięcza się” wszystko na planie filmowym czy podczas sesji fotograficznych.

Niedźwiedź mieszka w specjalnej przestronnej wolierze, która znajduje się na terenie posesji rodziny. Jednak czasami wpuszcza się go do domu. W domu zachowuje się dość ostrożnie. Ulubioną rozrywką Stiopy jest przytulanie się i oglądanie telewizji.

To też może cię zainteresować: CZY NA STAREJ MONECIE MOŻNA ZAROBIĆ 2,8 MILIONA ZŁOTYCH? JEDNEMU Z KOLEKCJONERÓW WŁAŚNIE SIĘ TO UDAŁO! POD KONIEC LISTOPADA PADŁ PRAWDZIWY REKORD

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KIEROWCY JUŻ OD SOBOTY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA ZMIANY W PRZEPISACH. WIELE Z NICH JEST NA PLUS, ALE NIE WSZYSCY BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI. O CO CHODZI

O tym się mówi w Polsce: W 2021 ROKU PORTFELE WIELU POLAKÓW MOGĄ SIĘ USZCZUPLIĆ NAWET O 2800 ZŁOTYCH. JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU W GÓRĘ PÓJDZIE STAWKA, KTÓRA DOTKNIE MASĘ OSÓB