Jednak sama Nekku nigdy nie będzie mogła uczestniczyć w wystawach. Wszystko z powodu wady genetycznej małego psa. Corgi ma dwa nosy i jedno oko. A z tyłu psa znajdują się dwa zlączone ze sobą ogonki.

Stało się tak z powodu faktu, że Nekku ma pasożytniczego bliźniaka. Lekarze weterynarii od samego wyglądu psa przygotowywali jego właścicieli na to, że umrze. Ponadto zaproponowano uśpienie jej.

Jednak Jarmo Korhonen, który poznał tragiczną historię szczeniaka zdecydował, że musi go zabrać. W tym czasie mężczyzna miał już dwa corgi, ale mimo to zdecydował się opiekować Nekku.

Pozornie chory pies szybko przybrał na wadze, był dość inteligentny i aktywny. Była nawet psotna wraz ze swoimi starszymi towarzyszami — jadła agrest, chociaż Yarmo zabronił dotykać owoców.

W wieku ośmiu lat niezwykły pies w końcu wyprowadził się z miasta. Została przyjęta przez matkę Jarmo Korhonen. Właściciel i dwóch innych czworonożnych przyjaciół Nekku, odwiedza ją co tydzień.

„Nie mogłem sobie wyobrazić, że corgi nie będzie w stanie znaleźć kochającej rodziny. Jednak teraz to zabawne i puszyste stworzenie przerosło wszelkie oczekiwania — choć na swój dziwny i uroczy sposób ” - powiedział mężczyzna o swoim stosunku do dziwnego zwierzaka.

To też może cię zainteresować: CZY NA STAREJ MONECIE MOŻNA ZAROBIĆ 2,8 MILIONA ZŁOTYCH? JEDNEMU Z KOLEKCJONERÓW WŁAŚNIE SIĘ TO UDAŁO! POD KONIEC LISTOPADA PADŁ PRAWDZIWY REKORD

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KIEROWCY JUŻ OD SOBOTY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA ZMIANY W PRZEPISACH. WIELE Z NICH JEST NA PLUS, ALE NIE WSZYSCY BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI. O CO CHODZI

O tym się mówi w Polsce: W 2021 ROKU PORTFELE WIELU POLAKÓW MOGĄ SIĘ USZCZUPLIĆ NAWET O 2800 ZŁOTYCH. JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU W GÓRĘ PÓJDZIE STAWKA, KTÓRA DOTKNIE MASĘ OSÓB