To, co dekadę temu wydawało się drobiazgiem, dziś może być wyzwaniem. Jeśli jednak potrafimy zaakceptować dolegliwości cielesne, to nie jest łatwo przetrwać choroby psychiczne.

Jedną z najczęstszych chorób mózgu u osób starszych jest obecnie choroba Alzheimera.

Ta choroba odbiera człowiekowi to, co najcenniejsze — jego wspomnienia, a tym samym jego osobowość. Najtrudniej jest pogodzić się z tym tubylcem.

80-letni Anglik Todd McDermott od dawna zmaga się z tą straszną chorobą. Ten siwowłosy dżentelmen był kiedyś zawodowym piosenkarzem.

Mężczyzna był między innymi dumny ze swojej zdolności zapamiętywania setek piosenek. Jednak dzisiaj czasami nawet nie rozpoznaje własnego syna.

Mimo to Mack — syn bohatera poniższego wideo, nie poddał się. Ponadto wynalazł metodę spowalniającą przebieg choroby.

Todd kiedyś poświęcił swoje życie muzyce, a teraz przywraca mu ona pamięć. Chłopiec zdecydował się nagrać kilka filmów, na których on i jego ojciec podróżują po mieście, śpiewając razem do muzyki z radia.

Przypomnij sobie: WSZYSCY PAMIĘTAMY NASTOLETNIĄ MAŁGOSIĘ Z SERIALU „NIANIA”! ODTWÓRCZYNI ROLI MA TRUDNĄ HISTORIĘ. SAMOTNIE WYCHOWYWAŁA SYNKA, KTÓRY CIĘŻKO ZACHOROWAŁ

Portal "Życie" pisał również: POTĘŻNE PIENIĄDZE TRAFIĄ Z BUDŻETU PAŃSTWA DO TADEUSZA RYDZYKA? DLA MINISTRA KULTURY TO „PRIORYTETOWA INWESTYCJA W ZAKRESIE KULTURY”. TO MAŁA FORTUNA

Pisaliśmy również o: NIE MA JUŻ NA ŚWIECIE AKTORA ZNANEGO Z WIELU PRODUKCJI FILMOWYCH NA ANTENIE STACJI TELEWIZYJNYCH. DZIĘKI LEGENDARNEJ ROLI ZAPISAŁ SIĘ W HISTORII KINA